Nieznani Sprawcy: Komunikat przed meczem z Jagiellonią

Autor Redakcja 3 (komentarze)

Informujemy, ze w ostatnich dniach doszło do kolejnych spotkań przedstawicieli kibiców z zarządem KP Legia. Tematyka spotkań dotyczyła możliwości prezentacji opraw na Żylecie i w tej materii udało się porozumieć z Klubem oraz zdjęcia części zakazów klubowych. Kibice przedstawili listę zakazów, które zarząd zobowiązał się zdjąć przed dzisiejszym meczem. Dziś, na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem, zarząd KP po raz kolejny nas oszukał – trzy osoby, w tym jeden z najaktywniejszych kibiców z NaSzej grupy – nadal mają zakazy. Należy stwierdzić, ze fakt utrzymania zakazów wobec trzech naszych kolegów świadczy wyłącznie o personalnej niechęci zarządu do tych kibiców, gdyż uchylono zakazy innym kibicom za takie same lub podobne „przewinienia” (wywieszanie transparentów).

 Zależy nam aby Legia w najważniejszym momencie sezonu nie była pozbawiona dopingu, dlatego mimo kłód rzucanych nam pod nogi przez zarząd KP, zdecydowaliśmy się przygotować na dzisiejszy mecz oprawę oraz przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na oprawę ostatniego meczu z Koroną. Liczymy, że do zakończenia tego sezonu klub dotrzyma danego słowa i będziem nam dane świętować tytuł Mistrza Polski. Dziś apelujemy do kibiców o głośny doping i równie głośne przypomnienie zarządowi o jego niedotrzymanych obietnicach.

 Z kibicowskim pozdrowieniem,

 Nieznani Sprawcy


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

3 ( komentarze )
Kwi 29, 2012
13:26
#1 trombel :

e(L)egancko. z fasonem i klasą. Teraz czekamy na ruch Waltera

Kwi 29, 2012
13:32
#2 Wolna wola :

Czerwoni zawsze pozostaną czerwonymi. ITI S…!

Maj 4, 2012
16:36
#3 abc :

co z ‚mistrzowska’ oprawa?

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»