Wyjazd do Krakowa – info zbiorcze.

Autor Redakcja 3 (komentarze)

Niżej prezentujemy pełny zestaw informacji dotyczących wyjazdu na mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa. SKLW organizuje dwa pociągi specjalne. Będą one podstawione na dworzec Warszawa Zachodnia. Pierwszy o godzinie 11:01, drugi natomiast o 11:14. Pierwszy zgodnie z planem ma być w Krakowie o 14:22, drugi o 14:50. Powrót – wyjazd przed godziną 24:00, przyjazd do Warszawy przed 04:30 w sobotę.

Kilka informacji od Grup Kibicowskich. Przede wszystkim, wszyscy jedziemy na biało i zabieramy ze sobą szaliki przygotowane jako gadżet na niedoszły mecz o Superpuchar. Na wyjeździe trzymamy fason, co będzie egzekwowane. Na meczu dopingujemy naszą Legię z całych sił!

Przypominamy, że w pociągach będą sprzedawane vlepki, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc kolegom z trybun, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie mogą uczestniczyć w kibicowskim życiu na Łazienkowskiej, w tym również w wyjeździe do Krakowa.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

3 ( komentarze )
Mar 29, 2012
16:14
#1 Gan :

Chciałbym zapytać co z kominiarkami, które były wystawione na allegro w grudniu…do tej pory jej nie otrzymałem…

Mar 29, 2012
16:25
#2 do redakcji :

może to głupie pytanie, ale co jeśli jedzie się na wyjazd i nie ma gadżetu z SP ? Jechać na biało bez barw, czy wziąć inny szal?

Mar 29, 2012
19:59
#3 do do redakcji :

bardzo głupie pytanie…

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»