Odnawiamy flagi cz. 2

Autor Redakcja 6 (komentarze)

Grupa UZaLeżnieni oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa mają zaszczyt przedstawić wspólny gadżet z którego cały dochód zostanie przeznaczony na nową, szytą flagę naszego klubu.

Po wspólnym sukcesie całej legijnej braci, a tak z pewnością można powiedzieć o uszyciu repliki pięknej flagi ?Wielkie Księstwo Warszawskie?, pora na kolejne płótno, które z pewnością będzie mocno kłuło w oczy fanów wrogich nam drużyn.

?Jesteśmy Waszą Stolicą? to baner, który od bardzo dawna boli kibiców drużyn z miast takich jak m.in. Kraków czy Poznań.

Najwyższa pora zamienić baner na flagę szytą, która stanie się sztandarowym płótnem na meczach wyjazdowych naszego klubu.

Chcesz w tym uczestniczyć? Nic prostszego, wystarczy tylko kupić koszulkę.

Kupując koszulkę dokładasz cegiełkę do powstania odnowionej wersji!

Zapisy prowadzone są standardowo na forum LFF

Koniec zapisów – 19 marzec, godz. 19:16


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

6 ( komentarze )
Mar 14, 2012
10:29
#1 Daniel :

Redakcjo,

Kiedy zostanie rozliczona akcja „Pomnik Deyny”?
Tzn. chodzi mi o pieniądze, które zapłaciliśmy za Superpuchar a ich nie odbieraliśmy (miały zostać przezanczone na ww. pomnik).

Mar 14, 2012
11:03
#2 Redakcja :

Narazie trwa zwrot pieniędzy osobom, które nie chciały ich przekazywać na cele kibicowskie. Następnie wspólna pula zostanie podzielona na deklarowane przez zainteresowanych. Do wybory były:

– oprawy
– pomnik Deyny
– 1916 Uśmiechów
– pomoc Polakom na Wschodzie
– obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Na dniach bedzie zbiorczer info w tej sprawie. Rzecz dotyczy również FC, które tez się deklarowały, stąd zebranie tych deklaracji trochę trwało.

Mar 14, 2012
11:24
#3 Daniel :

Dziękuję za info.

Pozdrawiam

Mar 14, 2012
14:59
#4 Legia :

Jak jest rozkminiana lista, do odbioru tych koszulek, z Naszego forum? Banda gamoni i januszy nie potrafi tej listy normalnie skopiować, ze 3 razy już dodawałem siebie do tej listy i po raz kolejny ktoś nie skopiował aktualnej, z ostatniego postu, tylko jakąś starszą, przez co mimo 3 wpisów wedle ostatniego postu nie ma mnie na liście:)

Mar 19, 2012
19:48
#5 Olszi :

Kurcze, zapisałem się 30min po czasie, da radę moje zamówienie też przyjąć? Bo niestety nie miałem możliwości wcześniej.

Mar 19, 2012
21:21
#6 Mario :

Do Redakcji:

Nie brałem wcześniej udziału w kupnie koszulki przez nasze forum. Mam pytanie, jak jest z płatnością i odbiorem. Czy była by jeszcze szansa dopisania się mimo upływu terminu?

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»