UZL: Akcja „Malujemy Syreni Gród” – powrót

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Grupa UZaLeżnieni, po krótkiej przerwie spowodowanej kalendarzową zimą powraca do swojej akcji ?Malujemy Syreni Gród?. Po raz kolejny wychodzimy do mieszkańców naszego miasta oraz kibiców Legii z inicjatywą zdobienia murów i ścian malunkami w pozytywny sposób promującymi klub Legia Warszawa.

Zwracamy się do Was, abyście korzystając z przygotowanych przez nas wzorów pism, udali się do spółdzielni mieszkaniowych, miejscowych przedsiębiorców, szkół oraz wszelkich innych podmiotów, z prośbą o udostępnienie ścian, murów i innych powierzchni, na których mogłoby powstać graffiti naszego klubu, na cel akcji ?Malujemy Syreni Gród?.

W 2011 roku, dzięki Waszej pomocy zdołaliśmy namalować 15 prac. Zdajemy sobie sprawę ,że nie jest to wymarzony przez nas wynik i liczmy na to, że w 2012 roku, również dzięki Waszej pomocy, uda nam się namalować dużo większą liczbę prac.

Nieważne czy działacie sami, czy z kolegami z osiedla oraz to, czy chcecie abyśmy namalowali pracę z nazwą dzielnicy, czy oddajecie nam ścianę do ogólnolegijnej pracy, schemat jest zawsze taki sam:

Najpierw trzeba zanieść załącznik nr 1 i nr 2 do właściciela budynku. Po uzyskaniu zgody, należy poinformować nas o tym mailowo, dołączając informację o wymiarach i lokalizacji ściany (mile widziane zdjęcie). W odpowiedzi otrzymujecie wstępny projekt, który wraz z załącznikiem nr 3, trzeba przedstawić właścicielowi budynku. Wówczas po uzyskaniu jego zgody, zabieramy się do malowania.

Prace wykonywane będą przez osoby mające doświadczenie i umiejętności w tworzeniu legalnego graffiti na najwyższym poziomie. W akcji ?Malujemy Syreni Gród? uczestniczyć będą także inne grupy zajmujące się legijnym graffiti.
Prace finansowane są z prywatnych środków kibiców, a tworzone są tylko i wyłącznie z oddania oraz przywiązania do klubu i regionu. Wykonywane projekty prac będą przed powstaniem konsultowane z udostępniającymi powierzchnię.
W załączeniu przekazujemy Wam gotowe wzory pism, wystarczy tylko wypełnić dane dotyczące miejsca i przekazać odpowiedniej osobie!

Załącznik nr 1
załącznik nr 2
załącznik nr 3

Dane (lokalizacja, wymiary, zdjęcia) udostępnionych z Waszą pomocą ścian, wysyłajcie na maila: uzaleznieni@o2.pl

Liczymy na to, że nas nie zawiedziecie i pomożecie nam w tym, aby nasze miasto było jeszcze piękniejsze.
Warszawa murem za Legią!

Pozdrawiamy, UZaLeżnieni


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»