www.konieciti.pl – kolejne zwycięstwo przed sądem

Autor Redakcja 9 (komentarze)

W dniu 9 lutego odbyła się kolejna ze spraw jaką wytoczyło ITI Wojciechowi B.

Holding ITI w sądzie okręgowym wytoczył sprawę o uchylenie wyroku sądu polubownego do spraw domen internetowych. Przypomnijmy, że ITI zaskarżyło Pana Wojciecha B., że ten za pośrednictwem swojej strony www.konieciti.pl obraża członków zarządu KP Legia, oraz naraża na utratę dobrego imienia w/w holding. Sąd polubowny uniewinnił Wojciech B. stwierdzając, że strona ta nie obraża nikogo i nie działa na szkodę ITI. Z wyrokiem tym nie zgodził się Mariusz Walter, zaskarżając w/w wyrok do Sądu Okręgowego.

I właśnie w dniu 9 lutego br. zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd nie wyraził zgody aby poprzedni wyrok został uchylony. Należy podkreślić, że wyrok tego sądu ma kolosalne znaczenie dla innej sprawy wytoczonej Panu Wojciechowi B.

Warto przypomnieć, że Wojciech B został skazany przed Okręgowym Sądem Karnym pierwszej instancji za prowadzenie strony internetowej www.konieciti.pl na grzywnę w wysokości 50.000 tys  na rzecz Fundacji „Nie jesteś sam”, oraz 20.000 tys kosztów przeprosin. Wojciech B odwołał się od tego wyroku. Sad apelacyjny uchylił w/w wyrok i skierował go do ponownego rozpatrzenia. Mając teraz wyrok Sądu Okręgowego i Sądu Do Spraw Domen Internetowych Wojciech B może spać spokojnie.

We wszystkich wymienionych i niewymienionych jeszcze sprawach Wojciecha B reprezentuje prawnik SKLW, Pan Mecenas Krzysztof Wąsowski wraz z aplikantem Ryszardem Rafalskim.

Wojciech Braun jak dotąd nie przegrał żadnej ze spraw wytoczonych przez koalicję ITI – KP Legia – Leszek Miklas. Tych spraw było osiem. Zostały jeszcze dwie.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

9 ( komentarze )
Lut 21, 2012
10:49
#1 m :

Brawo

Lut 21, 2012
11:21
#2 LS :

Nie rozumiem czemu tak jedziecie po legionsci.com. Otoz nie raz padalo tam info o tym procesie, a dlaczego teraz nie ma- to juz pytanie do nich. W kazdym badz razie docencie fakt, ze tworza ten serwis 13lat i tez sa Legionistami tak jak i wy i nie trzeba tu cisnac o jakis tchorzach, bo jakby ktos nie zauwazyl ten serwis zawsze stal po stronie kibicow, tak jak i kiedys Nasza Legia. W ogole straszne jest, ze i na tym serwisie coraz wiecej jest jakiejs napinki itp- tak jak np. przy info o NS. Ogarnijcie sie niektorzy. CALA LEGIA ZAWSZE RAZEM. Bez napinki. Pozdro.

Lut 21, 2012
20:43
#3 Arni :

Kelner trzymaj sie

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»