Program na sobotę

Autor Redakcja 22 (komentarze)

Szykuje się aktywny dzień. Od 14:00 w Sportsbarze Ł3 będzie otwarty punkt informacyjny SKLW, w którym jego przedstawiciele będą odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości kibiców. O 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka w ramach akcji „Są takie psy, którym należy pomóc!”. O 16:30 startuje manifestacja przeciwko nieudolnym działaniom władz różnych szczebli, którego symbolem był cyrk wokół otwarcia i zamknięcia Stadionu Narodowego. Od nas samych zależy, czy pokażemy, że wszystko jest OK, czy jednak niekoniecznie.

Przed przemarszem vouchery zostaną wymienione na gadżety. DLA WSZYSTKICH KIBICÓW ZGŁOSZONYCH NA LISTY Z PULI SKLW OBECNOŚC OBOWIĄZKOWA. Przed przemarszem przedstawiciele poszczególnych fanklubów odbiorą vouchery, które rozdadzą osobom umieszczonym na listach w celu wymiany na gadżety. Informację o terminie zwrotu pieniędzy za bilety podamy wkrótce – odbędzie się to w przyszłym tygodniu.

W czasie przemarszu będzie rozdawany nowy zin niezależnych kibiców Legii, „Nienawidzimy wszystkich”. Do zobaczenia jutro.

Grupy Kibicowskie


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

22 ( komentarze )
Lut 12, 2012
13:40
#1 ThePG94 :

MAM PYTANIE DO KIBICÓW !!!

Pod stadionem Legii, Piotrek mówil, że sobie zakpimy z tych debili w rzadzie, policji i sie rozejdziemy do domów, a pod? Stadion Narodowy pojdziemy sobie w 5 osob. Czemu tak nie zrobil tłum, byłoby to bardzo madre, a tak to jest tak jak zawsze, czyli pierdolona rzeczywistosc z ktora ciezko sie walczy, bardzo prosze o odpowiedz.

Lut 12, 2012
13:54
#2 Redakcja :

Tłum tak zrobił. Jego mała część poszła trasą. Zabrakło dobrej komunikacji. Jest nauczka na przyszłość, ale efekt i tak został osiągnięty.

Lut 13, 2012
15:21
#3 olo :

A jak kupiłem voucher w Sportbarze, a biletu nie kupiłem bo mecz odwołali, to jak mogę go zamienić na gadżet?

Kwi 14, 2012
13:10
#4 AK :

Ja mam 6 voucherów. Też bardzo chętnie wymienię na gadżety. Kiedy i jak mogę to zrobić? Dziex.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»