Superpuchar – rozmowy w toku

Autor Redakcja 17 (komentarze)

W dniu dzisiejszym prowadzone są rozmowy na temat organizacji meczu o Superpuchar. Na tę chwilę SKLW wynegocjowało pulę 18 tys biletów oraz uzgodniło z Ekstraklasą SA podział miejsc na stadionie polegający na znacznym zwiększeniu ich liczby dla kibiców obu klubów kosztem miejsc „neutralnych”. W tym momencie jedyną przeszkodę dla rozegrania meczu w terminie i na Stadionie Narodowym stanowi brak zgody policji.

O wynikach rozmów będziemy informowali na bieżąco. W przypadku pozytywnego ich zakończenia, jeszcze dzisiaj podamy wstępne informacje o zasadach dystrybucji biletów i gadżetów.

17 ( komentarze )
Lut 7, 2012
16:25
#1 roko :

Będzie miazga
Z tych 18 tysięcy z 17 na 100% będzie dopingować z całych sił. Na naszym stadionie proporcje są gorsze…

Lut 7, 2012
16:27
#2 Łukasz :

Super sprawa, ale jesli ktos nie mieszka w Wawie, a duuuzo dalej (Oswiecim, jak ja), to w innej opcji jak przez portal nie mam szans dostac biletu cos czuje. Co w takiej sytuacji ?. Bedzie dystrybucja przez portal legia.com/bilety, czy moge zapomniec o meczu ?. W takiej sytuacji przypuszczam, ze na neutrale zostalo jakies moze z 10 000 biletow, co przy zainteresowaniu ociera sie o cud, by dostac bilet :)

Lut 7, 2012
17:37
#3 WISLA :

Siema, najlepiej by było jakby na czas superpucharu na zewnątrz stadionu byla zgoda 1 dniowa, a na stadionie to juz wiadomka :D pozdro, oby te kurwy sie ruszyly z tymi biletami, bo nie dotrą do krk :|

Lut 7, 2012
20:15
#4 sto(L)ica :

przestan pierniczyc tutaj o zgodacj jedniodniowych i o ukladach.z wami w życiu ;p bilety maja dotrzec do was podobno na dniach, a i ma byc zgoda na wasz przejazd kołowy.pozdro ;) (L)

Lut 7, 2012
20:50
#5 100lyca :

BĘDĄ FILMY
NIE BĘDZIE
WOJNAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»