Przemarsz 11.02.

Autor Redakcja 27 (komentarze)

11.02.2012 zbiórka kibiców Legii 16,30 na Łazienkowskiej pod kasami. Wymarsz o godzinie 17,00, przemarsz ulicami: Łazienkowska, Czerniakowska, Trasa Łazienkowska, Wał Miedzyszyński, Wybrzeże Szczecińskie pod Stadion Narodowy. Przy okazji przemarszu nastąpi wymiana voucherów na gadżet. Przemarsz jest legalny, został zgłoszony w dniu 01.02.2012 do Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Młynarskiej 43/45 w Warszawie. Szacunkowa liczba uczestników przemarszu to 15 – 20 tys.

Grupy Kibicowskie


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

27 ( komentarze )
Lut 3, 2012
09:36
#1 ksebek :

Gdzie, kiedy, jak o ktorej godzinie, a wogóle to dlaczego tu a nie tam, a dlaczego o 16.30 a nie 16.32!!! Gamonie, opamiętajcie sie! Redakcja ma stalowe nerwy że Was nie poblokuje! Fakt, to nie strona premiera by blokować, ale te pytania do szału doprowadzają.

A co do biletów to porażka z każdej strony.
Czy dadzą bilety czy nie, WSZYSCY POD NARODOWY!!!!!!
A gdy nie dostaniemy więcej biletów to ODDAMY NARODOWY DO GENERALNEGO REMONTU!!!!!!

Lut 3, 2012
09:47
#2 FeLek :

Droga redakcjo, 2 postami pod tym info przekazaliście więcej informacji niż przez ostatni tydzień można było gdziekolwiek uzyskać. Ja osobiście właśnie w tym upatruje przyczynę poziomu „wkurwienia” większości braci po szalu bo SKLW nie odpisuje na maile, ale podejrzewam że dziennie w tej sprawie mają ich tyle, że nie ogarniają tego i cały czas mam nadzieję, że powodem nie jest olewanie mnie jako jednostki (mimo, że pisałem w imieniu ponad dwudziestoosobowego składu). Każda notka, nawet zawierająca tylko informacje, że nadal SKLW stara się o 3 pulę biletów i że możliwe będzie jeszcze nabycie voucherów (ale nie jest to pewne) jest lepsze od braku informacji. Nie chce mieć wszystko na talerzu podane i jestem przygotowany ka każdą ewentualność, w opcję wchodzą nawet mniej legalne możliwości. Ja nikomu nie chce zarzucać braku starań w kwestii SP i nie chcę aby ktoś mi zarzucał czekanie w ciepłym fotelu aż ktoś mi bilet w zębach przyniesie.

Lut 3, 2012
10:55
#3 Litek(L) :

Wg kogoś tam Ekstraklasy zwiększą pulę żeby na neutralnych był spokój.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»