Superpuchar, kolejne info (aktualizacja)

Autor Redakcja 46 (komentarze)

Sprzedaż voucherów na gadżety dla osób, które kupiły bilety w klubie odbędzie się Sportsbarze Ł3, w środę w godzinach 18:00 – 20:00. Cena gadżetu – 15 zł. Gadżet może kupić każda chętna osoba.

Cały czas nic nie wiadomo na temat sprzedaży otwartej i kolejnej puli biletów. Serwis ekstraklasa.net informuje:

Bilety na Superpuchar wśród kibiców drużyn, które o niego zagrają, rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zarówno Legia jak i Wisła wykorzystały już przysługujące im pule. Kibicom Białej Gwiazdy nie wystarczyło nawet dodatkowe 2 tysiące biletów i chcieliby otrzymać nawet 3 tysiące kolejnych. Wysłali nawet w tej sprawie pismo do Ekstraklasy SA, organizatora meczu.

Apel kibiców sam w sobie na niewiele się jednak zda. – O dodatkową pulę biletów musi wystąpić klub, bo to on jest naszym partnerem w dystrybucji wejściówek – dowiedzieliśmy się w biurze prasowym Ekstraklasy SA. Dobrą wiadomością dla kibiców Białej Gwiazdy jest fakt, że klub prowadzi rozmowy na temat dodatkowej puli biletów. Potwierdził to w rozmowie z nami rzecznik Wisły, Adrian Ochalik.

Decyzję o przyznaniu dodatkowej puli wejściówek muszą jeszcze zatwierdzić osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na Stadionie Narodowym, na razie nie wiadomo jaka będzie decyzja i czy ostatecznie dodatkowa pula wejściówek trafi do sprzedaży wśród fanów Białej Gwiazdy.

Na razie nie wiadomo też, w jaki sposób prowadzona będzie dystrybucja pozostałej puli biletów. Informacja na ten temat powinna się pojawić w przeciągu najbliższych dni. Ceny wejściówek poznamy w tym samym terminie. – W naszym przekonaniu będą one przystępne – Waldemar Gojtowski ze spółki Ekstraklasa SA. Aby kupić bilet nie trzeba będzie posiadać żadnej karty kibica. Organizator będzie wymagał jedynie podania danych, które wymaga od niego ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych. Kibice będę zatem musieli podać imię, nazwisko i pesel.

(źródło)

SKLW wspólnie z klubem próbuje uzyskać od Ekstraklasy informacje związane ze sprzedażą otwartą i wszelkimi innymi szczegółami dotyczącymi organizacji meczu, w tym umiejscowienia kibiców poszczególnych klubów na trybunach Stadionu Narodowego. Jak dotąd, bezskutecznie. Nie wiemy, dlaczego w powyższym newsie tej informacji zabrakło.

W przypadku pojawienia się nowych okoliczności, SKLW będzie informowało na bieżąco.

 

 


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

46 ( komentarze )
Sty 30, 2012
15:25
#1 Jaszol :

Polecam wpis Romana Kołtonia na blogu. Policja chce wybudowania muru na trybunie http://romankolton.blog.interia.pl/

Sty 31, 2012
16:29
#2 Kaspik966 :

Mam nadzieję, że SKLW pokaże, że słowa „Cała Legia zawsze razem” nie są pustym sloganem i zareaguje na informację, że kibice z Żylety nie kupią biletu na Superpuchar bojkotując mecz, organizując protest i przygotowując pozwy wobec Klubu Piłkarskiego i Ekstraklasy w związku z nielegalnym przekazywaniem danych osobowych.

Sty 31, 2012
17:11
#3 PeW :

Czy SKLW zamierza zrobić coś w dwóch sprawach (tzn. wydać jakiś komunikat, rozmawiać z Ekstraklasą SA i KP Legia):
1. z informacja jaką podał niejaki pan Rusko, że kibice chodzący na Żyletę nie kupią biletu na neutralny (czyli jak na Pucharze Polski byłem z żoną na 205 a regularnie chodzę na Wschodnią to znaczy że na narodowy nie wejdę);
2. dlaczego ultrasi zajmują miejsca jedynie za bramką na górnym sektorze, a dół ma być pusty. Czy nie można na dolny sektor wpuścić pozostałych legionistów, a boki przeznaczyć dla „pikników”?

Sty 31, 2012
18:14
#4 Mateusz :

to od kiedy mogą być sprzedawane na neutralne???

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»