Informacje odnośnie zbierania nakrętek

Autor Redakcja 1 (komentarze)

Warszawscy Fanatycy z przyjemnością informują że zbieranie nakrętek rozpędziło się na dobre. Przypominamy że musimy zebrać 110 ton nakrętek na protezę nogi dla Justyny Krawczyk, Nakrętki można oddawać codziennie w Sport Barze na Łazienkowskiej 3 oraz w Źródełku w godzinach otwarcia lokali.

Serdeczne podziękowania dla Fanatyków z Przasnysza, którzy przekazali jednorazowo 300kg nakrętek! – oraz dla Kibiców z Ursynowa i Mokotowa za dostarczenie również sporych ilości.

Jeżeli ktoś przyniesie większe ilości nakrętek to prosimy o przyklejenie kartki z nazwa dzielnicy lub miejscowości.

Szczególne podziękowania należą się najLepszej Legijnej rodzinie, która bez interesownie, z dobrego serca użyczyła nam wielkie pomieszczenie na magazynowanie bezterminowo zebranych nakretek! Wielkie dzięki!

W związku z próbami skontaktowania się z nami wielu osób podajemy adres meilowy dla osób, które mają pytania lub duże ilości nakrętek na zbyciu : warszawscyfanatycy@wp.pl

Zachęcamy do zbierania nakrętek osoby które jeszcze się nie zaangażowały, małym wysiłkiem możemy uszczęśliwić skrzywdzoną przez los dziewczynę. Ostatnie dwa zdania prywatnej rozmowy z Justyną mówią same za siebie. Trzeba pomóc:

„Ja też mam nadzieję że to jest ostatni rok gdzie jestem więźniem we własnym domu. Bo bezczynność mi nie służy. Cieszy mnie tez fakt że wokół mnie jest tyle życzliwych ludzi;) i bardzo dziękuję”.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

1 ( komentarze )
Sty 21, 2012
21:44
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»