1916 Uśmiechów: Turniej Fifa 12 „Junior”

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W najbliższą sobotę serdecznie Wszystkich zapraszamy do Sportsbaru Łazienkowska 3, gdzie odbędzie się  Świąteczny Turniej Fifa 12 – Bądźmy Świętymi Mikołajami.

Tym razem oprócz dobrej zabawy , sportowej rywalizacji  i piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie naszym celem będzie pomoc  najbardziej potrzebującym dzieciom.  Podczas trwania turnieju odbędzie się świąteczna zbiórka zabawek oraz ubrań dla dzieci z domów dziecka. W związku z tym prosimy, aby każdy z uczestników spotkania przyniósł ze sobą dobry humor i wielkie serce –  pamiętajcie o przyniesieniu zabawek lub ubranek dla potrzebujących dzieciaków. Jest to warunek uczestniczenia w zawodach Fifa 12.

Pamiętajcie także żeby zabrać ze sobą dobry humor i Wielkie Serce.

Plan Imprezy:

W godzinach 10:00-16:00 przeprowadzony zostanie turniej dla najmłodszych fanów FIFY i kibiców piłki nożnej. Ta część imprezy kierowana jest dla graczy max 15 lat. Uczestników zapraszamy z rodzicami, starszym rodzeństwem aby zgotować wspaniały świąteczny doping:) Zapisy pod adresem mailowym turniejfifa12@stronamocy.pl w temacie prosimy wpisać TURNIEJ FIFA12 – Junior

Od 17:00  zapraszamy dojrzałych doświadczonych graczy. Większość z Was zna się z wcześniejszych imprez ? sportowa rywalizacja i dobra zabawa.
Zapisy pod adresem mailowym turniejfifa12@stronamocy.pl w temacie prosimy wpisać TURNIEJ FIFA12

Wszystkie meczowe pojedynki zostaną rozegrane na konsolach PlayStation 3.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

Imię Nazwisko lub Nick
Wiek
Drużyna którą będzie grało się przez CAŁY TURNIEJ.

Uwaga o uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji na stronie wydarzenia na http://www.facebook.com/events/209567789122517/.

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»