Zaproszenie do udziału w obchodach Święta Niepodległości

Autor Redakcja 9 (komentarze)

Jak co roku, kibice Legii Warszawa biorą czynny udział w obchodach rocznicy 11 listopada. Po raz kolejny nasze delegacje złożą wieńce pod pomnikami Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego. Jak co roku zapłoną znicze na grobach i pod pomnikami na terenie Warszawy. Podobnie, jak w roku 2010, gdy Marsz Niepodległości rozszerzył swoją formułę, licznie weźmiemy w nim udział. Jak zwykle, przy innych okazjach, spotykamy się w „Źródle”, skąd po ewentualnym pokrzepieniu się pizzą, czy gorącą kawą o 13:30 przejdziemy na Plac Konstytucji. Wyruszenie całej manifestacji z Placu Konstytucji planowane jest na godzinę 15:00.

Zainteresowanym Marszem polecamy jego oficjalną stronę, ze szczególnym naciskiem na skład komitetu poparcia. Przychodzimy w barwach narodowych, nie klubowych. Tego dnia najważniejsza jest Polska. Oddajmy hołd wszystkim, którzy walczyli za to, byśmy mogli dzisiaj zjednoczyć się pod biało-czerwoną. Bądźmy po prostu dumni z bycia Polakami.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

9 ( komentarze )
Lis 10, 2011
22:42
#1 ania :

ta jasne 80% kibiców nie wie kiedy nawet bylo powstanie listopadowe, nie wpominając o warszawskim.. wiekszosc idzie jam wydzierac jape i pokazywac swoje zwierzęce nawyki – potem wychodzą ze stadnionu i np. demolują starówkę i ulice wokół stadninu.. zresztą nawet wy sie przyznajecie ze jestescie KIBOLAMI a nie kibicami – krzycząc hasla – „tusk matole twoj rząd obalą KIBOLE”…

precz z bydłem z Warszawy!!!!

Lis 11, 2011
07:02
#2 Redakcja :

Wyjątkowo zabawny wpis :) Polecamy odpalenie filmiku z przemówieniem generała Ścibora Rylskiego, który jest wklejony jako pierwszy pod newsem oraz po prostu lekturę innych informacji z naszego portalu :)

Co do „kiboli” zaś – oczywiście http://www.kibole.info

Dobrze jest wiedzieć, o czym się pisze, zanim się to zrobi.

„Olee, to my kibole…” :)))

Lis 12, 2011
19:04
#3 L :

ania pogłębia swoją niewiedzę lekturą wybiórczej,na razie więc mądrzejsza nie będzie

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»