1916 Uśmiechów – Wisła

Autor Redakcja 4 (komentarze)

Korzystając z pięknej jesiennej pogody i pomocy pani Magdaleny Mycko z urzędu miasta w ostatni weekend udało się zorganizować wycieczkę po Wiśle tramwajem wodnym, podczas której dzieciaki usłyszały o wielu ciekawostkach związanych z Warszawą i Wisłą.W ostatnim tygodniu dzieciaki z 1 i 9 uczestniczyły również w obydwóch tak udanych dla Nas meczach. Szczególnie warto odnotować mecz z Wisłą Kraków.

4 ( komentarze )
paź 5, 2011
16:56
#1 Pawel :

Szkoda, że takie inicjatywy nie są opisywane w mediach, szacunek chłopaki za to co robicie dla tych dzieciaków !

paź 6, 2011
11:07
#2 :) :

a komu to potrzebne? Zdania o kibicach i tak społeczeństwo nie zmieni. Choć byśmy 10 lat robili same dobre rzeczy to i tak jeden incydent na stadionie, ktorych na świecie pełno i obraz bedzie pokazywany taki sam. Jebać media. Robimy to dla tych dzieci, albo dla kombatantów itd. Przede wszystkim robimy to dla siebie. A sobie nic udowadniać nie musimy. Wstaje rano, staje przed lustrem i jestem dumny z tego, że jestem kibolem i to jest najważniejsze. Z reszty rozliczy mnie Bóg.

paź 6, 2011
21:41
#3 L :

Niekoniecznie część ludzi po obejrzeniu np.opraw patriotycznych zmienia zdanie,oczywiście w internecie bo w TV czy większości scierek gazetowych to temat tabu.

paź 20, 2011
18:27
#4 Fan L z Krakowa :

Brawo. Pełen szacunek i podziw.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»