Liga Fanów – zakończenie sezonu

Autor Redakcja 2 (komentarze)

Z końcem czerwca odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2010/2012 w rozgrywkach Ligi Fanów. Zakończenie zostało zorganizowane w restauracji Sports Bar na Łazienkowskiej 3 i choć odbyło się w niedzielne popołudnie dotarło na nie prawie 150 uczestników rozgrywek i fanów Legi Warszawa.

Imprezę zapoczątkował pokaz barmański wykonany przez byłego uczestnika naszej ligi Tomka Gajewskiego, który przyjechał do nas z samego Sopotu.Później były podziękowania dla sponsorów, partnerów, fotografów i oczywiście dla wszystkich uczestników. Podczas wręczania nagród zespołowych i indywidualnych nie zabrakło też wspólnych śpiewów oraz pamiątkowych zdjęć, były też konkursy. Na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl w zakładce archiwum znajdziecie podsumowanie całego sezonu.

Obecnie trwają zapisy do nowego sezonu 2011/2012, który rusza już na początku września. Aktualna oferta i regulamin rozgrywek dostępne na stronie internetowej.
DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ – mamy tylko 4 wolne miejsca.

* w nowym sezonie powiększamy zarówno I jak i II ligę do 14 drużyn, dlatego szukamy dwóch zespołów które chciałby by zagrać od razu w pierwszej lidze i dwóch które chciałby by zacząć swoją przygodę w Lidze Fanów od drugiej ligi.

Na wszelkie pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć telefonicznie bądź mailowo :

Tel : 501600624
Mail : kontakt@ligafanow.pl
Web : www.ligafanow.pl

Pozdrawiam
Rafał Milewski
Liga Fanów

2 ( komentarze )
lip 7, 2011
12:38
#1 Grajek :

Polecam wszystkim Ligę Fanów, bardzo dobra organizacja, dużo gry, miła atmosfera, dobre nagrody.

lip 7, 2011
21:25
#2 ludo :

Tak liga jest jedna z lepszych w Warszawie, w przyszłym sezonie widać że będzie jeszcze więcej grania.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»