Aukcje charytatywne – licytujcie!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Zapraszamy do licytacji kolejnych fantów – środki będą przeznaczone na organizację wyjazdów niepełnosprawnych kibiców Legii w przyszłym sezonie oraz na pomoc legioniście z Sandomierza Mariemu i Tomkowi z sosnowieckiego Zagłębia.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa mając w pamięci ofiarność fanów Legii w poprzednich aukcjach, gdzie zbieraliśmy pieniądze na opłacenie wyjazdów niepełnosprawnych kolegów – kibiców naszego klubu, po raz kolejny przeprowadza akcję, której celem jest zebranie środków na wyjazdy niepełnosprawnych legionistów w przyszłym sezonie. Może kogoś zdziwić, że już w tej chwili myślimy o tak odległym celu, ale nie ukrywamy, że sprzyja temu zdobyty własnie Puchar Polski, a co za tym idzie możliwość zdobycia cennej pamiątki związanej z tym wydarzeniem oraz fakt, że od przyszłego sezonu nasz zespół zmienia stroje, a więc jest to jedna z ostatnich, jeśli nie ostatnia szansa aby wejść w posiadanie koszulki o tym wzorze, wzbogaconej o autografy zdobywców pucharowego trofeum.

Wystawione koszulki są oczywiście oryginalne, podpisane przez całą kadrę piłkarską naszego klubu oraz posiadają napis okolicznościowy związany ze zdobyciem Pucharu Polski w niedawnym meczu w Bydgoszczy, dzięki czemu będzie na wieki wieków oczywiste, z jakiego wydarzenia w bogatej historii Legii pochodzi owa pamiątka :)

Odbiór osobisty w ABJ lub wysyłka.

Link do aukcji dla kibiców niepełnosprawnych

 

Dla Mariego

Przedmiotem aukcji jest szal Bródnowscy Fanatycy, podarowany na aukcję przez chłopaków z Bródna. Serdeczne podziękowania dla Nich za ofiarność. Kolejna legijna grupa pokazuje, że los kolegów w potrzebie nie jest jej obojętny, a kibicowska solidarnośc, zasady i gorące serca otwarte na życiowe tragedie, mają sie nijak do medialnych histerii i opowieści z mchu i paproci o stadionowych bandytach, czających się w szafie każdego obywatela tego kraju.

Serdeczne dzięki chłopaki! Szacunek i podziękowania od wszystkich zaanagażowanych oraz Tych, dla których zbieramy kasę.

Całkowity dochód ze sprzedaży, zostanie przekazany Mariuszowi ” Mariemu ” Adamczykowi, któremu jako koledze z trybun pomagamy na różne sposoby od dłuższego czasu. Przypomnę, że Mariusz wygrał walkę z nowotworem, ale zapłacił za nią utratą nogi, a nasza trwająca od ponad roku zbiórka ma na celu pozyskanie środków na zakup porządnej protezy, która umożliwi Mariemu normalne funkcjonowanie, a przy okazji wyjazdy za naszą Legią.

Uwaga! W związku z wysypem gamoni, którzy licytują i nie płacą, albo ociągają się całymi tygodniami z płatnością/odbiorem – odbiór osobisty tylko na ściśle określonych warunkach i w określonym terminie po upływie aukcji. Warunki te będą podawane zwycięzcy po zakończeniu aukcji.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich dotychczasowych, hojnych Kupców i… liczymy na dalszą ofiarność! Mariusz, także dzięki Wam, jest coraz bliżej wymarzonego celu! Z tego co ostatnio mówił jest szansa, że jeszcze w tym roku go osiągnie!

Link do aukcji dla Mariego

 

Dla Tomka

Przedmiotem aukcji jest szal Legii – Ultras Fanatyczny Styl Życia, podarowany na tę aukcje przez znanego kolekcjonera szali Legii – kolegę Aro. Serdeczne dzięki! Po raz kolejny pokazujemy jako kibice, że los kolegów w potrzebie nie jest nam obojętny, a kibicowska solidarność, zasady i gorące serca otwarte na życiowe tragedie, mają sie nijak do medialnych histerii i opowieści z mchu i paproci o stadionowych bandytach, czających się w szafie każdego obywatela tego kraju.

Całkowity dochód z jego sprzedaży, zostanie przekazany Tomkowi Gałce, kibicowi bratniego Zagłebia Sosnowiec, który dwa lata temu uległ ciężkiemu wypadkowi i pomału wraca do zdrowia. Jak jednak na wszystko dziś, potrzebna jest kasa na turnusy rehabilitacyjne i na to tez przeznaczamy dochód z tej aukcji.

Tomek, Legia jest z Tobą, trzymaj sie Brachu!

Link do aukcji dla Tomka

O kłopotach zdrowotnych Tomka oraz walce jego fantastycznej żony, Agnieszki, można poczytać tu:

http://www.tomaszgalka.blog.interia.pl/

i tu

http://pomocdlatomka.pl/polski/index.html/

oraz tu

http://zaglebie.sosnowiec.pl/5514,1,kibice_odwiedzili_tomka.html


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»