UZL: „Zaszczep w dziecku fanatyzm” :)

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Grupa UZaLeżnieni rozpoczyna nową akcję. Ma ona na celu zaszczepianie miłości do Legii już u najmłodszych mieszkańców Warszawy.

Na początek akcji, jako rozgrzewkę rozdaliśmy dzisiaj 12 tysięcy vlepek (dwa wzory, każdy po 6 tysięcy) dzieciakom ze szkół podstawowych. Legijne akcenty na arkuszach zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem, w związku z czym planujemy jak najszybszy dodruk.

Vlepki te nie będą dostępne w ogólnej sprzedaży. Zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych warszawiakach i tylko im będą rozdawane.

Akcje można także wspierać finansowo poprzez wpłaty na nasze grupowe konto:
14 1240 2034 1111 0010 3604 7803 z dopiskiem „Zaszczep w dziecku fanatyzm”

O szczegółach akcji oraz o innych naszych działaniach możeciei przeczytać na nowej stronie naszej grupy na Facebooku – http://www.facebook.com/pages/UZaLe%…36454423090663

Aktualizacja:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za bardzo entuzjastyczne przyjęcie naszej kolejnej akcji. W związku z tym, że Wasze zainteresowanie pomocą przerosło nasze oczekiwania postanowiliśmy zrobić zapisy na kolejne partie vlepek.

Swoje zapotrzebowanie na vlepki składajcie mailowo na nasz adres ? uzależnieni@o2.pl
W treści prosimy o podanie dzielnicy lub miasta, z którego jesteś.

Jednocześnie przypominamy, że koszt pokrywa osoba zamawiającą i vlepki te nie są produkowane w celu sprzedaży i zysku, a w celu darmowego promowania naszego klubu i zarażania małolatów tą pasją.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»