Gościnnie na meczu Den Haag ? Ajax/afera z Immersem

Autor Redakcja 4 (komentarze)

W minioną niedzielę nasi przyjaciele z Hagi wygrali prestiżowe spotkanie z zespołem Ajaxu Amsterdam 3:2. Na meczu tym kibiców z Hagi wsparło blisko 70 osób z Warszawy. Po zwycięstwie część fanów wraz z piłkarzami przeniosła się do pobliskiego ?Supporters Home?, na świętowanie tego sukcesu.

Jeden z piłkarzy ? Lex Immers, który swoją karierę zaczynał od ?aktywnego? jeżdżenia na wyjazdy za Haskim klubem tak się wczuł w klimat zabawy, że wskoczył na bar i zaintonował przyśpiewkę dedykowaną klubowi z Amsterdamu, a mówiąc dokładniej, piosenkę dotyczącą pochodzenia założycieli tego klubu. ?Występ? został zarejestrowany aparatem telefonicznym i wrzucony na You Tuba. Wybuchła ogólnokrajowa afera. Gazety i środowiska żydowskie domagają się surowych kar dla piłkarza.

Oto filmik z zarejestrowanym zdarzeniem (patrz od 5:10)

[źródło groengeelharttv.nl]


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Napisano w : Różne 4 (komentarze)
4 ( komentarze )
Mar 25, 2011
23:30
#1 L :

Na Legionisci.com w temacie graffiti Legii piszą lewackie mendy i inne antify straszne czasy.

Mar 26, 2011
10:28
#2 (L) :

Jaka kara, za co?Dajcie mu spokój dobry wariat :D

Mar 26, 2011
15:23
#3 JeLonek :

Nawet fani z JeLonek byli hehe ;] Ja też z JeLonek jestem ;]

Mar 28, 2011
15:31
#4 e(L)o :

A ja tez jestem lewakiem, choc haimków delikatnie mówiąc nie lubię, tak samo homoseksualistów, którzy łaża po mieście i ruch w nim blokują. PS. Żydzi zawsze robią aferę z byle powodu, a sami często często posuwają się zadaleko jak np. podczas meczu Beitar – Wisła.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»