Trening wokalny i pomoc przy oprawie (niedziela, 16:00 na Ł3)

Autor Redakcja 7 (komentarze)

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej. Piłkarze Legii przygotowują się do niej w słonecznej Hiszpanii, co mamy nadzieję, że zaowocuje odzyskaniem mistrzowskiego tytułu. My, jako kibice, swoje mistrzostwo udowadnialiśmy już wielokrotnie. Wciąż jednak powinniśmy podnosić sobie poprzeczkę. Zapraszamy Was, więc w niemniej urokliwe miejsce, czyli na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3. W najbliższą niedzielę, na 3 tygodnie przed derbami, o godzinie 16:00, odbędzie się trening wokalny. Po jego zakończeniu zaś, umożliwiona zostanie pomoc przy oprawie. Liczymy na nie mniejszą frekwencję niż na poprzednich tego typu akcjach!

Nieznani Sprawcy


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

7 ( komentarze )
Lut 13, 2011
23:18
#1 KuraBRD :

Szkoła,praca,dziewczyna,rodzin­a Wszystko to dziś nie liczy już się Kiedy gra ukochana drużyna Której dawno oddałem serce swe Tyle jeszcze jest meczy przed nami Tylu wrogów padnie u naszych stóp Tyle jeszcze wyjazdów z zakazami Ciebie Legio bedę kochał aż po grób Pozdrawiamy Was Bracia za kratami Pamiętajcie tych kilka prostych słów Że My o Was? tu zawsze pamiętamy I czekamy kiedy tu będziecie znów!

Staruch Pozdro

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»