Komunikat BalladaFilm.pl w sprawie „Kelnera”

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Portal BalladaFilm.pl wystąpił do Prezesa Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia o nie uwzględnianie jako dowodu w sprawie Wojciecha Brauna ?Kelnera? fragmentów filmu dokumentalnego ?Fanatycy? z portalu internetowego BalladaFilm.pl. Taki wniosek na rozprawie zgłosił Mec. Michał Tomczak. Kopiowanie filmów z portalu BalladaFilm.pl jest nielegalne, gdyż portal ma zastrzeżone wszelkie prawa. Portal publikując zdjęcia bohaterów filmu ?Fanatycy? gwarantuje im bezpieczeństwo i ochronę prawną. Nikt nie zwrócił się z prośbą o udostępnienie kopii filmu na zewnętrznym nośniku.

Wyrywana z kontekstu wypowiedź bohatera filmu ?Kelnera?, dotycząca wydarzeń sprzed ponad dwudziestu lat, bez uwzględnienia całości cyklu, ukazującego między innymi przemianę bohatera, stawiać go może w niekorzystnym świetle, co jest nie zgodne z intencją autorów filmu i prawdą. Oczekujemy reakcji Prezesa sądu.

BalladaFilm.pl

http://balladafilm.pl/Community/63842,Blog_Wpis,Komunikat_w_sprawie_Kelnera.html

Zarząd i Rada Nadzorcza KP Legia Warszawa S.S.A w KRS (zwracamy uwagę na pozycję ostatnią)


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»