Demonstracja: Polacy przeciw imigrantom!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

10 kwietnia, o godz. 12.30 na Placu Defilad odbędzie się kolejna manifestacja przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców. Grupy Kibicowskie Legii Warszawa apelują do wszystkich fanów stołecznego klubu o przybycie na niedzielną demonstrację.

demonstracja

Informacja organizatorów:

onrmazowsze

Zamachy terrorystyczne w Brukseli, wskutek których zginęło ponad 30 osób, a ok 300 zostało rannych, kolejny raz potwierdzają nasze obawy o przyszłość Polski i Europy, która może być zagrożona poprzez masowy napływ pozaeuropejskich imigrantów oraz wzrost islamskiego ekstremizmu, związanego z działalnością Państwa Islamskiego.

Ponownie Europa padła na kolana przed swoimi przyszłymi oprawcami. Jeśli nie wróci do swoich łacińskich, chrześcijańskich korzeni, i nie odrzuci demoliberalnego dyktatu, to Cywilizacja Łacińska zniknie z powierzchni ziemi, ale wcześniej spłynie krwią, co jest nieuniknione!

Między bajki trzeba włożyć to, że służby specjalne oraz wprowadzanie stanów wyjątkowych będą w stanie zagwarantować nam większe bezpieczeństwo przed terroryzmem. Nie powinniście wszyscy wierzyć zdziwieniu, przerażeniu oraz deklaracjom demoliberalnych rządów europejskich o obronie „wartości europejskich” (cokolwiek miałoby to znaczyć!).  (…)

Zapraszamy wobec tego na kolejną manifestację przeciw sprowadzaniu imigrantów, która odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 12:30 na Placu Defilad!

Wydarzenie na fb

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»