Czwartek i piątek na Legii – zaproszenia od SKLW i Grup Kibicowskich

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W najbliższych dniach na Stadionie Wojska Polskiego będą miały miejsce dwa wydarzenia sportowe, na które zapraszają kibice zrzeszeni w SKLW oraz Grupach Kibicowskich. 

W czwartek, 5 czerwca,  o godzinie 17:00 juniorzy Legii zagrają pierwszy mecz 1/4 finału mistrzostw Polski z Lechem Poznań. Wejście B, od trybuny im. Kazimierza Deyny (wschodniej) zostanie otwarte o 16:30. Wstęp wolny, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość lub karty kibica.

W piątek, 6 czerwca, o godzinie 20:00 rugbiści Legii zagrają mecz barażowy o awans do I ligi. Przeciwnikiem będą Budowlani Łódź. Zwycięzca piątkowego pojedynku zapewni sobie grę na zapleczu ekstraklasy w sezonie 2014/15. Podobnie jak w przypadku piłkarskiego spotkania juniorów, ze względu na fakt, że mecz nie będzie imprezą masową, obejrzeć go będzie mogło maksymalnie 999 kibiców. Bilety można kupić w kasach przy Łazienkowskiej. W przedsprzedaży w cenie 25 złotych oraz w dniu meczu po 30 PLN. Do zakupu biletów nie jest wymagana karta kibica. Sprzedaż jest prowadzona przez cały tydzień, do piątku, w godzinach 11:00-19:00.

Mimo przerwy w rozgrywkach piłkarskiej ekstraklasy nasz stadion żyje. Serdecznie zapraszamy do wspierania zawodników Legii Warszawa.

rugby

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»