Fundacja Nigdy Sam współorganizatorem koncertu charytatywnego

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Fundacja Nigdy Sam wraz z Ciemną Strefą zaprasza na mikołajkowy koncert charytatywny, który odbędzie się 6 grudnia w klubie Odessa (dawny Harlem) przy ulicy Kolejowej 8/10. Pieniądze ze sprzedaży biletów przeznaczone zostaną na pomoc dla jednego z warszawskich Domów Dziecka – prezenty świąteczne, materiały dydaktyczne i pomoc w dofinansowaniu sprzętu rehabilitacyjnego.

Wejściówki w cenie 20 (przedsprzedaż) i 25 złotych (w dniu koncertu) można kupować w sklepach Ludzie Tego Miasta, Bulldog i Patoriots.

Na koncercie zagrają: Miejskie Fascynacje, Arturo JSP, Wulgarna Strona Miasta, Nietoperz SGP, Rogal DDL, Rytuał, Sportowiec SCH, Karat Napalm Grupa, Legionowski Styl, Rapokalipsa, To Właśnie My, HDS. Imprezę poprowadzi DJ Grubaz. W trakcie koncertu przewidziana jest zbiórka artykułów kosmetycznych oraz chemii gospodarczej – pampersy, płyny do kąpieli, oliwki i balsamy do ciała, kosmetyki hipoalergiczne, szczoteczki i pasty do zębów, mydło, szampony, proszki i mleczka do czyszczenia, gąbki, myjki itp.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»