Aukcje legijnych pamiątek dla Kuby

Autor Redakcja 1 (komentarze)

Pokażmy, że hasło „Cała Legia zawsze razem” nie jest pustym sloganem! Kuba Chrabański ma niespełna 5 lat i jest kibicem Legii. Podczas kończącego sezon meczu z Koroną spełniło się jedno z Jego marzeń – mógł zasiąść na trybynach naszego stadionu, porozmawiać z piłkarzami i spotkać się z kibicami.

Niestety, Jego codzienne życie wygląda mniej kolorowo i radośnie. Od roku 2009 walczy z nowotworem mózgu – glejakiem. Dzień po dniu walczy z uporem o zdrowie, o powrót do normalnego życia, o to, żeby Jego dzieciństwo wyglądało tak jak powinno wyglądać u każdego dziecka.

Ta nierówna walka wymaga nie tylko olbrzymiej siły i woli walki, ale też pieniędzy. Rodziców Kuby nie stać na to, aby we własnym zakresie sfinansować leczenie i kosztowne turnusy rehabilitacyjne. Dlatego też postanowiliśmy pomóc Kubie i wesprzeć Go w tej walce.

Na naszych aukcjach będziecie mogli nabyć pamiątki związane z Legią, ale nie tylko. Koszulki, szaliki, bilety, wlepki, smyczki – to wszystko znajdziecie tutaj przez kolejne tygodnie. Wiemy, że legijne serca są ogromne i potrafią wiele zdziałać. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami pomożemy Kubie w powrocie do zdrowia! Kolejne aukcje śledźcie na forum.legionisci.com!

Aukcje są organizowane przez przy patronacie SKLW i wsparciu przedstawicieli różnych grup kibicowskich.

Apel o pomoc przygotowany przez Barzyca, wychowanka objętego akcją 1916 Uśmiechów Domu numer 9. 

Dla zainteresowanych pomocą bezpośrednią dane do przelewu

Tytuł: Na leczenie Jakuba Chrabańskiego
Numer: 59 1240 1819 1111 0000 1085 8884

Pod tym linkiem znajdziecie relację z pobytu Kuby na meczu umieszczoną na poświęconym mu blogu.

 

1 ( komentarze )
lt. 20, 2013
18:43

NAZYWAM SIE SŁAWEK MIESZKAM W GDAŃSKU NOSZE WASZE BARWY LEGII UNAS W GDAŃSKU POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW LEGII WARSZAWY NASZYCH ZIOMALI MAM DOWAS ZAL ZE UWAS NIEMA NASZEJ FLAGII LECHII GDAŃSKA NA LEGII WARSZAWY I ZE NIENOSICIE NASZYCH SZALIKÓW LECHII GDAŃSKA …ZAWSZE ANTY KSP..JEBAC POLONIE WARSZAWE UNAS..I ZAWSZE …ATY LECH POZNANSKIE CIOTY….TYLKO CWKS LEGIA …MIRZCZEM POLSKI JEST LEGIA LEGIA NAJLEPSZA JEST LEGIA TO JEST POTEGA LEGIA CWKS….AMY SWOJE LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK….MY KIBICE Z GDAŃSKA ZNANI Z CHÓLIGANSTWA ZA LECHIE ZA BKS PÓJDZIEMY POZA KRES…W BIAŁO ZIELONYM CHEBIE SIE MIENI TO LECHII GDAŃSKA ZNAK BOJA SIE NAS KIBICE HOLENDERSCY OJ OJ OJ BOJ SIE NAS LECH POZNAN BOJI SIE NAS POLONIA WARSZAWA BOJI SIE NAS CAŁY SWIAT..TY LECHIKO STRZELISZ BRAMEK STO JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN NOWY GOL….UNAS W GDAŃSKU HERB CAŁY CZERWONY JEST MAMY SWA DRUZYNE KTÓRA ZWIE SIE BKS….TY LECHIKO SCZELISZ BAMEK STO JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN NOWY GOL….UWAS W POZNANIU HERB ZJEBANY I OSRANY JEST MACIE PEDAŁÓW KTURZY ZWA SIE LECH I GEJ MY PALIMY WASZE SZMATY LECHA I POLINI WARSZAWY TE ZEBY WASZA POLONIA KURWA DONAS NIESKAKAŁA TO BY SZMATY SWOJE MIAŁA OJ OJ OJ

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»