1916 uśmiechów: zbiórka sprzętu i vlepki

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Przez cały listopad prowadzona będzie zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka. Jest to kolejna odsłona akcji „1916 uśmiechów” – tym razem ma na celu pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom w rozwijaniu sportowych pasji. Zbieramy piłki, narty, rakiety do tenisa, rolki, wszystko to z czego wyrosły nasze dzieci lub nie jest nam już potrzebne, a innym nadal może się przydać.

Liczymy na pomoc osób zarówno prywatnych, jak i firm, które mają możliwość wsparcia naszej akcji. W tym celu uruchomiono w Warszawie dwa miejsca zbiórki sprzętu:

[plakat]

– Noa Cowork, ul. Noakowskiego 16 lok. 39, pn-pt g.9-19
– „Tylko Klocki” sklep z zabawkami, al. KEN 36 (Galeria Ursynów); pn-pt g. 11-19, sob. 11-15

Organizatorzy zapowiadają także zbiórkę sprzętu w „Źródełku” w dwóch terminach. Pierwszy z nich to 12 listopada w godzinach 12-16.

Grupa WFS przygotowała w ramach wspomnianej akcji vlepki, z których całkowity zysk zostanie przekazany na „1916 uśmiechów”. Szczegóły sprzedaży na forum LL! i fanpage’u grupy na Facebooku. Finał akcji zaplanowany jest na 10 grudnia 2011, w jednej ze szkół podstawowych. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci z domów dziecka, z ich udziałem w roli głównej. Więcej informacji na temat akcji będzie można uzyskać na forum.


Zachęcamy do pobierania plakatów z informacjami o miejscach zbiórki oraz wieszania ich u siebie w pracy lub szkole.

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»