Przedpremierowy pokaz filmu „Kibol”

Autor Redakcja 12 (komentarze)

W poniedziałek w kinie Palladium o godzinie 19:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Kibol”. Wstęp bezpłatny. Grupy kibicowskie Legii Warszawa mają zarezerwowane cztery rzędy.

Na zachętę zwiastun:

12 ( komentarze )
cze 29, 2011
21:42
#1 L :

Do kibic żeby wymienić manipulatorów nierządu nie starczyło by ci godziny pisania o obietnicach nie wspomnę.

lip 11, 2011
09:54
#2 zdziwiony :

File „kibol” jako załącznik do gazety polskiej.
Sorry, ale to po prostu odstrasza!!!
Jak ten film ma byc czymś na wzór „solidarni 2010” ja dziękuję.

lip 11, 2011
15:34
#3 Redakcja :

Widziałeś któryś z tych dwóch filmów? („Kibol”, „Solidarni…”) Nie bój, nie bój – wystarczy obejrzeć, by mieć WŁASNĄ opinię. Swoją drogą z jaką gazetą miałby taki film wyjść? „Wybiórczą”?

lip 12, 2011
22:35
#4 ender :

Mógłby wyjść z jakąkolwiek gazetą, byle nie kato-prawicową Gazetą Polską, ewentualnie mógłby być dostępny odpłatnie online – i tak sporo ludzi by kupiło. Rozumiem walkę z Wyborczą, ale widze że Żyleta nadto w prawą stronę zmierza to niepokoi, bo powinniśmy być raczej neutralni politycznie jako kibice

lip 13, 2011
08:22
#5 Redakcja :

Popełniasz kilka błędów naraz:

1. Na osi lewica-prawica ekipa Legii nigdy nie była „neutralna”, wystarczy spojrzeć na flagi widoczne na umieszczonych na Ż.info fotkach.

2. Określenie „kato-prawicowa” nie jest neutralne, tylko żywcem wzięte ze słownika lewaków i tęczowych chłopaków. Najbardziej śmieszy to „kato” w odniesieniu do „G.P.”, gdy nie ma tam nawet „kącika”, czy dyżurnego autora zajmującego się wyłącznie religią – inaczej, niż w „G.W.” i tekstów J. Turnaua.

3. Zasada jest prosta – jeżeli jakieś media nam pomagają nie stawiając warunków, z tej pomocy korzystamy. A że film o kibolach zdecydował się nakręcić taki, a nie inny dokumentalista i taki a nie inny producent, świadczy to tylko o tym, kto chce pokazywać prawdę, a kto manipulować.

4. Nie zmienia to faktu, że od bieżącej polityki partyjnej tradycyjnie trzymamy się zdala, trudno jednak być jednocześnie patriotą i lewakiem.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»