Spotkanie niepełnosprawnych ? relacja

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W poniedziałek 13.06 w Sports Bar  & Restaurant Łazienkowska 3 odbyło się spotkanie Sekcji Kibiców Niepełnosprawnych SKLW. Było ono okazją do podsumowania kolejnego wspólnego sezonu, ale przede wszystkim zapoczątkowało cykl ?Spotkań z gwiazdą?.

Gościem pierwszej odsłony była Paulina Janczak ? aktorka i wokalistka od kilku lat związana z warszawskim Teatrem Roma. Opowieści o kulisach pracy były tak  interesujące, że zaowocowały chęcią zobaczenia teatru od środka z jego słynną perukarnią, charakteryzatornią a przede wszystkim z ruchomymi platformami, na których przemieszcza się scenografia. Próbka wokalna doprowadziła z kolei do zakupu pierwszych biletów na spektakle grane w Romie.

Kolejnymi gośćmi spotkania była Joyce Cook ? dyrektor operacyjna organizacji charytatywnej CAFE (Centre for Access to Football in Europe) oraz Karolina Zaleska ? manager administracyjny CAFE. Ta część dotyczyła dostępu do piłki nożnej w Europie ze szczególnym naciskiem na zbliżające się Euro 2012. Poruszane były kwestie zarówno infrastruktury stadionowej, jak również dostosowania transportu zbiorowego do potrzeb kibiców niepełnosprawnych.

Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową z naszą gwiazdą.

W tym miejscu Sekcja Kibiców Niepełnosprawnych składa gorące podziękowania za przybycie wszystkim swoim gościom, natomiast szczególne podziękowania należą się Panu Jackowi Czaudernie ogromną pomoc, po raz kolejny, przy organizacji spotkania kibiców niepełnosprawnych w Sports Barze.

 


Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»