Kibole w mediach – nasz krok (akt.)

Autor Redakcja 22 (komentarze)

Wizerunek kibica jest od lat fałszowany przez media. Nigdy nas to specjalnie nie obchodziło i to się nie zmienia. W kontekście trwającego protestu i bzdur wygadywanych i wypisywanych m.in. przez polityków, ale też i inne osoby czerpiące wiedzę z mediów, czy komunikatów policji podjęliśmy decyzję o przedstawianiu w mediach głównego nurtu naszych racji.

Rozpoczęliśmy wywiadem dla Niezależna.pl oraz wypowiedziami do obszernego tekstu w „Rzeczpospolitej”. Dzisiaj o 18.50 w „Wydarzeniach” Polsatu będziecie mogli zobaczyć 3 minuty wypowiedzi Piotrka „Starucha”. O 20:00 na Polsat News  15 minut. W najbliższym czasie nasze racje będą prezentowane w wielu mediach – oczywiście z wyjątkiem „Gazety Wyborczej”.

SKLW

 

Zapis wywiadu na youtube (dzięki Steve-o)

22 ( komentarze )
Maj 17, 2011
16:52
#1 Tajjmrot :

Do 16w
„apolityczność” ma dwa znaczenia”
1. obojętność na życie polityczne, nieuczestniczenie w wyborach.
2. pozostawanie neutralnym wobec różnych opcji politycznych.
Rozumiem że „kibicjuve” i „tee” mieli na myśli to dtugie pojęcie.
Jestem za nimi w 100 %. Fakt bycia kibicem Legii nie nakłada na nikogo obowiązku przyjęcia określonej opcji politycznej. Powiem więcej dla mnie fakt, że ktoś jest kibicem Legii jest ważniejszy od tego jakie poglądy polityczne on reprezentuje. Kibic Legii nawet o poglądach lewicowych będzie mi bliższy niż fanatyk klubu z Grodziska Wielkopolskiego, który przycupnął na Konwiktorskiej nawet jeżeli jego poglądy polityczne są podobne do moich.

Maj 17, 2011
20:59
#2 rrrrrr :

Będzie doping na meczu z Wisłą?

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»