Kolejne cegiełki na Pogoń Lwów – oficjalna zgoda klubu

Autor Redakcja 6 (komentarze)

W dniu wczorajszym w rozmowie telefonicznej z prezesem Markiem Horbaniem przedstawiciel OFMC uzyskał zgodę na wypuszczenie linii pamiątek Pogoni nawiązującej do legendarnego hasła tego klubu „NIEBIESCY JAK NIEBO – CZERWONI JAK MAK”. Koszulki i szaliki z tym hasłem na początku sezonu pojawią się w ABJ. Zysk z ich sprzedaży tradycyjnie będzie przekazany na wsparcie reaktywowanego lwowskiego klubu.

[Pogoń ma kibiców nie tylko we Lwowie – również w wielu polskich ekipach]

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji – zwłaszcza, że jest ona unikalną okazją do nabycia pamiątek oficjalnie uznanych przez klub.

S. Szczepłek o historii Pogoni na łamach „Rzeczpospolitej” – również o związkach lwowsko-warszawskich

Przypominka: dlaczego pomagamy?


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

6 ( komentarze )
Lut 5, 2011
14:50
#1 hermesik32 :

Widział ktoś kiedyś rozstrój maniakalno-depresyjny? Jak nie to tak on wygląda —> „Po prostu chcą używać idei Pogoni i Lwowa do swoich celów propagandowych” – Jabol Ultima. Ogólnie to brawo za inicjatywę, szal już nabyłem, teraz czekam na koszulki.

Lut 5, 2011
14:57
#2 Redakcja :

:) To tak, jak wcześniej z Powstaniem Warszawskim :) Zawsze łatwiej zrobić szale z Polską Walczącą, niż zrobić coś konkretnego w realu – podobnie, łatwiej zrobić flagę Pogoni, niż finansowo wesprzeć klub.

Oczywiście jedna z tych dwóch postaw jest czysto propagandowa…

Lut 10, 2011
08:06
#3 Redakcja :

Info „w kwestii formalnej”.

Dzisiejszej nocy mieliśmy mały najazd komentarzy do tego tekstu ze strony KSP. Informujemy, że komentarze tu są moderowane i jest to ostatnie miejsce do międzyklubowych jazd. Poszukajcie innego – na pewno się uda :)

Lut 11, 2011
04:17
#4 hermesik32 :

Heh trzeba było zostawić, bo tak publika nie wie o co panny płakały:) Cóż dobrze że monopol na wspieranie Pogoni który sobie przypisują nie jest faktem, w przeciwnym razie klubowi groziłaby katastrofa finansowo-materialna:) Pozdro

Lut 11, 2011
08:16
#5 Redakcja :

Nic nowego – pakiet standardowy :) Jedyna jakoś merytowyczna rzecz, jaką można by z tego wydestylować, to wyrzut, że o Pogoni Lwów „przypomnieliśmy sobie dopiero teraz” (gdy została rektywowana – i praktycznie od początku reaktywacji pomagamy materialnie), a oni wcześniej „jeździli i składali kwiaty”. Czyli jak zwykle – delikwenci, którzy uznali, że „składanie kwiatów”, czy jakieś turnieje (z banderowskimi Karpatami!) dają mandat do robienia flagi Pogoni, czy gadżetów sprzedawanych komercyjnie wbijają się do nas w gościnę, zarzucając gospodarzom „propagandę” :)))). Skończmy wątek w tym zacnym temacie :) W tym serwisie nie będzie takiej jazdy w komentach, jak tu i ówdzie.

Szaliki już się robią :)

Lut 14, 2011
00:13
#6 M(L) :

Co by nie mówić to jest to akcja godna pochwały.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»