cze
21

Komunikat

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa Sekcja Sympatyków zwołuje na dzień 30.06.2015 Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej przy ul. Łazienkowskiej 3 o godzinie 18:30. W przypadku braku kworum drugi termin to godzina 19:00.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
cze
15

Grupy kibicowskie: Legia – Lech pożegnanie kibicowskiego sezonu na Łazienkowskiej

Za nami kolejny ligowy rok. Przed nami widmo licznych zakazów wyjazdowych na mecze ligowe i dłuższa przerwa w odwiedzinach na Ł3. W najbliższą środę jednak, na murawę naszego stadionu wybiegnie jedenastka juniorów Legii aby powalczyć o mistrzostwo Polski… nie z kim innym jak Lechem Poznań.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
cze
5

Zapraszamy do sklepu „Żyleta”

W ostatnich tygodniach miało miejsce otwarcie nowego sklepu z legijną odzieżą sygnowaną marką „Żyleta”. Nazwa sklepu nie jest przypadkowa. Inicjatywa ta wyszła z kręgów kibicowskich i za sprawą Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa po miesiącach przygotowań ujrzała światło dzienne.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
cze
3

1916 Uśmiechów: Prezenty na Dzień Dziecka

W ramach nieustającej akcji 1916 Uśmiechów kibice Legii z okazji Dnia Dziecka podarowali podopiecznym domu dziecka nr 16 gry edukacyjne i słodycze. Natomiast domy dziecka nr 1 i 9 otrzymały po 1000 zł, które przeznaczą na wysłanie jednego z podopiecznych na turnus wakacyjny.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
cze
2

Napisz do Maćka! (cd)

W nawiązaniu do opublikowanej niedawno informacji o możliwości pobrania pocztówek w ramach akcji SKLW i grup kibicowskich, by wesprzeć naszego kolegę Maćka przetrzymywanego w areszcie bez wyroku ponad 3 lata na podstawie pomówienia oraz miejscach, w których można wspomniane pocztówki znaleźć poza dniami meczowymi, informujemy że ich lista się wydłuża. …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)