maj
28

Napisz do Maćka!

Nasz kolega Maciek Dobrowolski już czwarty rok siedzi w areszcie, choć nie został skazany. Wciąż czeka na zakończenie procesu, który – podobnie jak wcześniejsze śledztwo – wlecze się miesiącami. Został pomówiony – przetrzymywany jest w areszcie wyłącznie na podstawie zeznań jednego świadka.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
22

Zwroty za wyjazd do Szczecina

W związku z zakazem wyjazdowym dla kibiców Legii na sobotni mecz w Szczecinie, w najbliższy poniedziałek w godzinach 18:00-20:00 w Sportsarze Ł3, odbędą się zwroty pieniędzy za niedoszły wyjazd. Zwrot pieniędzy będzie możliwy tylko za okazaniem biletu.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
18

Zapisy na wyjazd do Szczecina

W środę, 20.05., w Sportsbarze Ł3 w godzinach 17:00-19:00 prowadzone będą zapisy na wyjazd na mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, który zostanie rozegrany w sobotę 23.05. o godzinie 18:00. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym – 100 zł. Potrzebne dane: imię, nazwisko i PESEL.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
16

NS: rozliczenie zbiórki na oprawy

Dziękujemy Wam za hojność podczas zbiórki w dniu meczu z Lechem.
Do puszek wrzuciliście nieco ponad 31 500 zł!
Dzięki Wam możemy wspólnie stworzyć kolejne niepowtarzalne widowiska na naszym stadionie.
Liczymy, że piłkarze dostosują się do mistrzowskiej atmosfery na trybunach i wszyscy będziemy mogli fetować drugie już trofeum w tym sezonie.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
15

Wyjazd do Wrocławia – informacje

Kibice Legii jadący w niedzielę na mecz wyjazdowy do Wrocławia, wyruszą pociągiem specjalnym z dworca Warszawa Gdańska o godzinie 9:45, przyjazd do Wrocławia zaplanowano na 15:40. Powrót: planowany wyjazd z Wrocławia o 21:51, powrót na Warszawę Gdańską zaplanowany jest na 3:06.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
11

Zapisy na wyjazd do Wrocławia

W czwartek, 14.05. w Sportsbarze Ł3 od godziny 18:00 będą prowadzone zapisy na wyjazd na mecz Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, który odbędzie się 17.05. o godzinie 18:00.  Cena – 125 zł – obejmuje bilet na mecz i przejazd pociągiem w obie strony. Potrzebne dane: imię, nazwisko oraz PESEL.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
8

NS: Finał ligi – zbiórki na oprawy

Drodzy Kibice,
Za nami wyjątkowy mecz na Stadionie Narodowym. Wspólnymi siłami zdobyliśmy 17. Puchar Polski dla Naszej Legii! Dziękujemy Wam za stworzenie atmosfery kibolskiego święta oraz za pomoc w NaSzej pracy.
Jednakże Legioniści nie mogą spocząć na laurach! Przed nami runda finałowa.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
5

Grupy kibicowskie: Sosnowiec – Warszawa

Po pucharowych emocjach,  09.05. Legia rozgrywa kolejny ważny mecz z Lechem, tym razem w lidze. Tradycyjnie zachęcamy do jak najliczniejszej obecności i gorącego dopingowania naszej drużyny. Tego samego dnia sportowe atrakcje odbędą się również w Sosnowcu. Jeżeli więc ktoś nie może być na meczu w Warszawie, grupy kibicowskie zapraszają do …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)