lip
31

1944-2014 PamiętaMY

Kibice Legii Warszawa tradycyjnie wezmą udział w uroczystościach związanych z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Tegoroczne obchody mają szczególny wymiar, ze wzgledu na 70. rocznicę tego tak ważnego dla mieszkańców Warszawy wydarzenia. Grupy kibicowskie zachęcają do licznej obecności.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Historia1 (komentarze)
lip
25

Pomoc dla Serbii

Dwa miesiące temu kibice Legii rozpoczęli akcję pomocy dla ogarniętej powodzią Serbii. W serwisie jednej z humanitarnych serbskich fundacji, http://www.srbizasrbe.net/index.php, na liście donatorów przy pozycji 91 można zobaczyć opis „Навијачи Легије Варшава /Пољска/ – 1.150 €”, czyli Kibice Legii Warszawa/Polska/ – 1.150 €.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
24

Rozliczenie zbiórki dla niepełnosprawnych kibiców

W sobotę, 19.07, w trakcie meczu z GKS-em Bełchatów miała miejsce zbiórka w celu sfinansowania podróży na mecze wyjazdowe wiernej grupie niepełnosprawnych kibiców Legii Warszawa. Udało się zebrać kwotę 9229,56 zł. SKLW i grupy kibicowskie serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli sfinansować wyjazdy powyższej grupy. Niżej dokładne rozliczenie zbiórki

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
24

Obchody 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego: Bemowo

W dniu dzisiejszym odbędą się pierwsze w tym roku dzielnicowe uroczystości, w których wezmą udział kibice Legii Warszawa. Zapraszamy.
17.15 – Apel Poległych, złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą Powstańców Obwodu AK „Żywiciel” poległych na przedpolach Boernerowa, ul. Grotowska/Westerplatte

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
18

Zbiórka na Niepełnosprawnych

W sobotę (19.07.) w trakcie meczu z GKS-em Bełchatów zostanie przeprowadzona koleżeńska zbiórka na rzecz znanej w naszym środowisku grupy niepełnosprawnych kibiców Legii, którzy od lat z wielkim zaangażowaniem wspierają nasz klub. SKLW i grupy kibicowskie zachęcają do wzięcia udziału w tej zbiórce.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
16

Agresywni Ochota mistrzem w Lidze Fanów

Za nami kolejny emocjonujący i porywający sezon w LIDZE FANÓW. Dla jednych ten sezon okazał się szczęśliwy, dla drugich pechowy. Jedni otwierali szampana, drudzy musieli otrzeć łzy. Rywalizacja o miano najlepszej drużyny była wyjątkowo wyrównana i trwała prawie do ostatniej kolejki.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
lip
7

Czerwcowe turnieje kibiców: Warszawa i Haga

29.06. odbył się turniej grup kibicowskich Legii Warszawa. W rozgrywkach na 3 boiskach grało 15 drużyn podzielonych na 3 grupy. W międzyczasie miała miejsce intensywna integracja – piwo oraz grill. Przewinęło się co najmniej 300 osób.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)