maj
30

Zaproszenie na pikietę

Legioniści!
Przez ostatnie dwa lata mieliśmy okazję świętować dwa tytuły Mistrza Polski, poznaliśmy smak zwycięstwa w Pucharze Polski, emocjonowaliśmy się walką naszej Legii o Ligę Mistrzów. Te dwa lata to sporo niezapomnianych meczów w Warszawie i na wyjazdach oraz niezliczona ilość bezcennych wspomnień

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
29

Komunikat

SKLW i Grupy Kibicowskie z zaskoczeniem i rozczarowaniem przyjmują informację podaną przez klub o odwołaniu imprezy na Agrykoli po meczu z Lechem. Sprawa jest tym bardziej przykrą niespodzianką, że to właśnie klub zaproponował nam formułę fety na Starówce po meczu z Ruchem oraz wspólnej zabawy na Agrykoli po ostatnim meczu …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
maj
29

Pomagamy Serbii

Zapewne wszyscy wiedzą co spotkało Serbię. Ogromna powódź, śmierć kilkudziesięciu osób i półtora miliona dotkniętych klęską żywiołu. 80 tysięczne miasto Obrenovac zniknęło z powierzchni ziemi a fala powodziowa była tak wysoka, że widać spod niej było tylko szczyty najwyższych konstrukcji.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
23

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki

Wszystkich, których zaintrygowała nasza recenzja książki Wiktora Bołby „Deyna. Geniusz futbolu, książę nocy” informujemy, że na Warszawskich Targach Książki autor będzie podpisywał swoją publikację. W sobotę 24 maja od 10:00 do 12:00 wszyscy chętni będą mogli się z nim spotkać na stoisku wydawnictwa THE FACTO 11/H na Stadionie Narodowym.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
22

Komunikat Zarządu Legii i SKLW

Drodzy Kibice! Już w niedzielę staniemy przed szansą zdobycia jedenastego tytułu Mistrza Polski. Od sukcesu dzieli nas tylko jeden punkt. Wierzymy, że nastąpi to tego dnia. To już naprawdę ostatnia prosta w drodze do mistrzostwa!

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
maj
7

Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom, sobota, 18:00

Grupy kibicowskie Legii Warszawa zapraszają na sobotnie, bardzo atrakcyjne kibicowsko, spotkanie w Sosnowcu. Legia gra z Wisłą w piątek, więc trudno o lepszy układ terminów naszych zaprzyjaźnionych drużyn w majowy weekend. Legioniści bywający na meczach Zagłębia wiedzą, że pod względem ambicji zawodników bywa ciekawiej, niż na niejednym spotkaniu w wyższych klasach rozgrywkowych.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
4

Rejestracja potencjalnych dawców na Legii

W dniu 9 maja 2014 roku przy najbliższym meczu Legii Warszawa, na stadionie odbędzie się rejestracja do bazy potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS. Akcja organizowana jest przez SKLW oraz klub Legia Warszawa. Akcję rejestracji na stadionie koordynowali będą kibice Legii z „Krewkich Legionistów”.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
4

1916 Uśmiechów: dary od ZK

W ramach akcji 1916 Uśmiechów Zachodnia Koalicja ufundowała szampony dla naszych podopiecznych. Paczki trafiły do zaprzyjaźnionych domów dziecka z zawartością w następujących liczbach

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)