cze
21

SKLW i grupy kibicowskie: zaproszenie na Deyna Cup

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zaprasza na turniej Generali Deyna Cup, który odbędzie się w dniach 6 i 7 lipca, a którego jesteśmy współorganizatorem wraz z Legią i Fundacją im. Kazimierza Deyny. Zorganizowaliśmy z sukcesem „Mecz dla Wojtka”, ale międzynarodowy turniej w takiej obsadzie to wydarzenie bez precedensu.

Autor: Redakcja w : Różne3 komentarze
cze
21

Zbiórka krwi: Mistrzowskie pół litra!

KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa organizuje zbiórkę krwi. Zbiórka odbędzie się w 11 lipca 2013 roku (czwartek) w godzinach 11:00 – 15:00 na stadionie Legii w okolicach wejścia na Żyletę. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
cze
11

1916 Uśmiechów na Dzień Dziecka

Pomimo wielkich emocji związanych ze świętowaniem podwójnej korony naszej Legii, stołeczni kibice pamiętali o swoich podopiecznych i przypadającym na początek miesiąca Dniu Dziecka. W dzień będący świętem wszystkich dzieci, przeprowadzono kolejną już akcję w ramach projektu znanego jako 1916 Uśmiechów.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
cze
1

Komunikat przed jutrzejszym meczem

Zbliża się ostatni mecz sezonu, w którym nasza Legia zdobyła mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Musimy godnie podziękować zawodnikom za ten historyczny sukces! SKLW i grupy kibicowskie zwracają się do kibiców zasiadających na trybunach naszego stadionu o szczególne tego dnia traktowanie Żylety jako wiodącej i inicjującej gorący doping przez kibiców …

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)