sty
30

Opaski i vlepki na cele ultras!

„Wszystkich nas obiegła świetna wiadomość. Po 8 miesiącach od zatrzymania, sąd zgodził się na uchylenie aresztu dla „Starucha”. Niestety, jako warunek postawił wpłatę do 12 lutego kaucji w wysokości 80 000 zł. Wierzymy jednak, że pieniądze te uda się zorganizować i Piotrek w końcu wyjdzie na wolność”

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
sty
23

UZL: Wszyscy na hokej!

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 15.30 nasi hokeiści na własnym lodowisku rozegrają swoje spotkanie z drużyną Podhala Nowy Targ.

Chociaż czasu na promocję tego spotkania nie zostało już zbyt wiele, to wierzymy, że dzięki mobilizacji na dzielnicach uda nam się osiągnąć taką frekwencje, jaka była na Torwarze za najlepszych lat.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sty
23

Apel o pomoc dla sekcji zapasów Legii Warszawa

Na adres redakcji Ż.info wpłynął mail od członków sekcji zapaśniczej:
Drodzy internauci jesteśmy członkami sekcji zapaśniczej Legii Warszawa, z powodu bezduszności Agencji Mienia Wojskowego, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Obrony zostaliśmy zmuszeni do niekonwencjonalnych działań mających na celu ratowanie naszej sekcji.

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
sty
21

Wyroki nakazowe – sprzeciw

W ostatnim czasie kibice Legii zwracają się do SKLW o pomoc w przypadku orzeczenia tzw. wyroków nakazowych. Niżej publikujemy wzór pisma zawierającego brak zgody uznania takiego wyroku, a także – za broszurą wydaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości – podstawowe informacje na ten temat.

Autor: Redakcja w : Informacje SKLW, Różne2 komentarze
sty
9

Pomoc dla Pogoni Lwów, ciąg dalszy

W trakcie V Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców, która miała miejsce w ostatnią sobotę, kibice Legii Warszawa przeprowadzili zbiórkę wśród fanatyków z całej Polski. Jest to kontynuacja akcji zapoczątkowanej na zeszłorocznej edycji  pielgrzymki.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
sty
9

Kolejne zaproszenie na mecze sekcji

Grupy kibicowskie tradycyjnie zapraszają na mecze sekcji warszawskiej Legii. Pokazaliśmy ostatnio, że zarówno na koszu, jak i hokeju potrafimy stworzyć wspaniałą atmosferę. Już niedługo znowu będziemy mieli okazję do wsparcia zawodników naszego klubu.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)