lis
29

Krewcy Legioniści zapraszają

Informujemy, iż dnia 12.09.2012 roku, z inicjatywy kibiców Legii Warszawa, działalność rozpoczął międzyśrodowiskowy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „KREWCY LEGIONIŚCI”. Klub ten jest klubem oficjalnym, zarejestrowanym w strukturach Polskiego Czerwonego Krzyża.
Głównym celem działalności klubu jest propagowanie idei honorowego krwiodawstwa wśród kibiców i sympatyków Legii Warszawa z całej Polski.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lis
23

Numer 7 „Drogi Legionisty” już jest (reklama)

A w nim:
– Dwa wywiady: rozmowa z kibicami Legii zrzeszonymi w grupie Fanaticoss’03, a także z chuliganem Spartaka Moskwa – Dymitrim! Z Rosjaninem rozmawiamy m.in. o Putinie, o konflikcie chuliganów z Rosji z mieszkańcami Kaukazu i o wielu innych kwestiach.
– Nigdzie niepublikowane relacje z Marszu Niepodległości (bez cenzury) i nigdzie …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Multimedia, Video0 (komentarze)
lis
22

Znak Pamięci – Obrona Lwowa. Zapomniana rocznica…

Dziś, 22 listopada mija 94 rocznica bohaterskiej obrony Lwowa, podjętej przez ludność cywilną, głównie młodzież i dzieci, przeciwko regularnym wojskom ukraińskim.
[Wojciech Kossak, „Obrona Lwowa”]
Postawa mieszkańców Lwowa była żywą legendą II Rzeczypospolitej i wzorem postępowania dla naszych późniejszych Powstańców Warszawy.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lis
21

Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa

W związku z informacjami zawartymi w dzisiejszej prasie, SKLW informuje, że aktualnie nie są i nie były prowadzone żadne rozmowy z przedstawicielami klubu, który nie odpowiedział na postawione przez nas publicznie pytania po meczu Legia – Polonia. Nasze postulaty są znane i niezmienne. Wbrew publikacjom prasowym kwestia pirotechniki nie należy …

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lis
20

„Droga Legionisty” numer 7 już niedługo

Mimo ponownego ataku hakerskiego na e-zina „Droga Legionisty”, redakcja cały czas pracuje nad nowymi tekstami. Za jakiś czas wróci wersja Internetowa „DL”, a jeszcze w listopadzie wyjdzie wersja papierowa zina – będzie to numer 7.

Na tradycyjnych 80-ciu stronach będzie można znaleźć szczegółową analizę Marszu Niepodległości: 15 stron niepublikowanych nigdzie relacji, …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lis
13

Kibice Legii w Święto Niepodległości 11.11.

Jak co roku kibicowska Legia licznie wzięła udział w Marszu Niepodległości. Wcześniej legioniści tradycyjnie od rana odwiedzali miejsca związane z walką o niepodległość Polski, jej odzyskaniem oraz utrzymaniem. Odwiedzone zostały groby na Cmentarzu Bródnowskim, Starych Powązkach oraz Powązkach Wojskowych, a także złożono herbowe wieńce pod pomnikami

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
lis
9

Zaproszenie na Marsz Niepodległości

Jak co roku, kibice Legii Warszawa biorą czynny udział w obchodach rocznicy 11 listopada. Po raz kolejny nasze delegacje złożą wieńce pod pomnikami Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego. Jak co roku zapłoną znicze na grobach i pod pomnikami na terenie Warszawy.

Autor: Redakcja w : Aktualności5 komentarzy
lis
8

Aukcje charytatywne – kliknij!

Na forum.legionisci.com organizowane są aukcje charytatywne na pomoc dla naszego kolegi, Kelnera. Wystawiane są unikalne kibicowskie pamiątki i gadżety. Przebieg aukcji oraz wystawiane nowości można śledzić w temacie: Cała Legia zawsze razem – pomoc dla Kelnera. Chętni do zapoznania się z jego historią mogą zerknąć tu.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lis
8

Zmarł kolejny kibic Legii, Sebastian Modzelewski

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 2. listopada br. w tragicznych okolicznościach odszedł nasz przyjaciel i wieloletni wierny kibic Legii, Sebastian Modzelewski. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 8. listopada o godz. 14 w Kościele Św. Józefa w Ursusie, ul. Sosnkowskiego 34.

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze