sie
16

92 rocznica Bitwy Warszawskiej – kibice Legii w kwaterach Orląt

 15 sierpnia, jak co roku, w rocznicę Bitwy Warszawskiej legioniści odwiedzili kwatery Orląt Warszawskich na Powązkach Wojskowych. Został złożony wieniec oraz zapalone znicze, m.in. znane z akcji „O Poległych pamiętaMY”, której tegoroczne podsumowanie zostanie opublikowane w przyszłym tygodniu.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
sie
15

Nowa iniciatywa Warszawskich Fanatyków

Repertuar naszych piosenek nie jest mały ,ale brakuje piosenek żywych, przy których można by się bawić cały mecz i wykorzystać nasz fanatyczny potencjał jaki drzemie w Żylecie. Wielu fanatyków często wymyśla przeróżne piosenki, które mają moc ale autorzy nie mają możliwości ich prezentacji na stadionie.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
sie
12

Ruszają zapisy do nowego sezonu 2012/2013 w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – LIGA FANÓW

Zapraszamy do udziału w Amatorskiej Lidze Szóstek Pisarskich – LIDZE FANÓW, mająca na celu promowanie przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku i po za nim oraz wspieranie rozwoju fizycznego wśród młodzieży.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sie
10

Info przed meczem o Superpuchar Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Grupy Kibicowskie informują, że na meczu o Superpuchar nie zostaną wywieszone flagi i nie będzie prowadzony doping.

Autor: Redakcja w : Różne20 komentarzy
sie
9

Przed meczem z Ried/po meczu z Ried – zapytania poselskie

Antykibicowskie akcje mediów głównego nurtu oraz organów państwa przybierają coraz ciekawsze formy. Prezentujemy kolejne przykłady. Naprawdę warto pytać o zasadność działań szeroko pojętej administracji państwa wobec środowisk kibicowskich. Tu już nie chodzi o czarny PR, od którego przykładu zaczniemy, ale o łamanie prawa.

Autor: Redakcja w : Aktualności7 komentarzy
sie
7

Odpowiedź na list otwarty burmistrza Mokotowa do kibiców Legii Warszawa

W piątek 3 sierpnia, po godzinach pracy, na adres klubu oraz do skrzynek serwisów zyleta.info, legionisci.com oraz legia.net wpłynął list pana Bogdana Olesińskiego w sprawie wydarzeń, jakie miały miejsce na Kopcu Powstania Warszawskiego w trakcie uroczystych obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
W imieniu grup kibicowskich Legii Warszawa chcielibyśmy jasno podkreślić, że …

Autor: Redakcja w : Aktualności11 komentarzy
sie
7

Warszawscy Fanatycy: wciąż zbieramy nakrętki!

Cały czas zbieramy nakrętki po napojach dla Justyny Krawczyk. http://www.pomocdlajustyny.pl/. Żeby akcja nabrała trochę wiekszego tępa będziemy wrzucać raz w tygodniu info o liczbie zebranych nakrętek. W związku z tym że coraz lepiej ogarniają się dzielnice, prośba o dorzucenie tematu u siebie na fora lub fan page i wiekszą, niż dotychczas mobilizację.
Poszukujemy …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)