kw.
29

Nieznani Sprawcy: Komunikat przed meczem z Jagiellonią

Informujemy, ze w ostatnich dniach doszło do kolejnych spotkań przedstawicieli kibiców z zarządem KP Legia. Tematyka spotkań dotyczyła możliwości prezentacji opraw na Żylecie i w tej materii udało się porozumieć z Klubem oraz zdjęcia części zakazów klubowych.

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
kw.
28

Ele Taxi z kibicami Legii

W taksówkach powyższej korporacji od przyszłego tygodnia będzie można nabyć znzne już znaczki – cegiełki na Pomnik Kazika Deyny. Przed jutrzejszym meczem spodziewana jest parada taksówek z barwami Legii ulicą Łazienkowską.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
kw.
23

1916 Uśmiechów – Dom nr 9, Barzyc dla Kuby

Z przyjemnością prezentujemy zapowiedź charytatywnego klipu pt.”Barzyc – Dla Kuby”. Zapraszamy na premierę, która odbędzie się 6 maja na stadionie Legii Warszawa oraz na kanale DIIL.TV. Akcja objęta jest patronatem Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Audio, Video1 (komentarze)
kw.
23

Wyjazd na finał PP – zbiorcze info (aktualizacja)

W dniu dzisiejszym w godzinach 20:30 – 22:30, w Sportsbarze Ł3, będzie przeprowadzany odbiór biletów na mecz z puli otwartej SKLW.
Niżej pełna informacja na temat wyjazdu. Uwaga – w drodze do Kielc przewidziana jest pełna prohibicja. W każdym składzie będą wyznaczone osoby, by egzekwować  ten zakaz.

Autor: Redakcja w : Aktualności7 komentarzy
kw.
21

Komunikat przed meczem z Lechem

Grupy Kibicowskie informują, że w ostatnich dniach odbyły się dwa spotkania z przedstawicielami zarządu KP Legia. Wiele wskazuje na to, że wszystko jest na dobrej drodze do normalizacji relacji pomiędzy kibicami a zarządem. W związku z tym, grupy kibicowskie zdecydowały o zawieszeniu na mecz z Lechem protestu.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
kw.
19

Pismo SKLW do wojewody

W dniu dzisiejszym do KP Legia Warszawa , w celu przekazania wojewodzie mazowieckiemu, zostało złożone pismo o poniższej treści.
 
Warszawa, 19.04.2012 
OŚWIADCZENIE
 
Jako Stowarzyszenie mające wśród swoich celów statutowych dbałość o popularyzację piłki nożnej, w przeświadczeniu że mecze powinny się odbywać z udziałem kibiców obu rywalizujących drużyn, oświadczamy że w związku z możliwością …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW2 komentarze
kw.
19

Organizacja wyjazdu na finał PP Legia – Ruch

Przypominamy, że jutro, w godzinach 19:00-21:00 w Sportsbarze Ł3 odbędzie się otwarta sprzedaż biletów na ten mecz z puli SKLW.
Organizacja wyjazdu do Kielc
Pomni zeszłorocznych doświadczeń z zamieszaniem spowodowanym bałaganem w numeracji dostarczonych nam biletów na mecz, przy jutrzejszych zapisach każdy otrzyma voucher przygotowany przez SKLW

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW20 komentarzy
kw.
18

Finał PP Legia – Ruch, sprzedaż biletów z puli otwartej

W najbliższy piątek, 20.04., w godzinach 19:00-21:00 w Sportsbarze Ł3 odbędzie się otwarta sprzedaż biletów na ten mecz. Potrzebne dane to  imię, nazwisko oraz numer PESEL. Cena, zawierająca koszt przejazdu pociągiem specjalnym w obie strony wynosi 120 zł (60zł bilet + 60zł przejazd). Jedna osoba może kupić maksymalnie 3 bilety.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW5 komentarzy
kw.
15

13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Kibice Legii w różnych miejscach Warszawy w dniach 13 i 15 kwietnia uczcili ofiary zamordowane w Katyniu. W dniu dzisiejszym liczna  delegacja legionistów złożyła wieniec herbowy i zapaliła klubowe znicze w tzw. Dolince Katyńskiej na Powązkach Wojskowych.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto2 komentarze
kw.
12

Nieznani Sprawcy – Pogromcy mitów

Każdy mit i każda półprawda, lub – nazywając rzeczy po imieniu – kłamstwo ma to do siebie, że prędzej czy później wychodzi na jaw. Pobawmy się zatem w pogromców mitów. Prawda jest taka, że kłamliwy komunikat KP Legia ze środy nie wytrzymuje brutalnej konfrontacji z rzeczywistością.

Autor: Redakcja w : Aktualności35 komentarzy
kw.
12

Mecz Legia – FC Sevilla na Narodowym!

Kibice Legii Warszawa serdecznie zapraszają wszystkich Warszawiaków na mecz naszej drużyny z FC Sevilla, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniu 17 kwietnia. Informujemy, że cena wejściówki dla każdego posiadacza Karty Kibica Legii Warszawa wynosi 25 złotych (najtańsze w wolnej sprzedaży 45zł).

Autor: Redakcja w : Aktualności30 komentarzy
kw.
12

Retoryka a praktyka, cz. 1 „Paragraf 22”

W ostatnich dniach komunikaty o sytuacji na linii kibice – KP wydały obie strony. Osoby niezorientowane mają przed sobą słowo przeciwko słowu. Redakcja Ż.info postanowiła więc ilustrować prawdziwe realia kreowane przez szefa ds. bezpieczeństwa oraz zarząd konkretnymi przykładami.

Autor: Redakcja w : Różne24 komentarze
kw.
11

Przed meczem z Arką – aby Legia była bezbłędna

Przed dzisiejszym meczem kolportowane będą ulotki z pełną informacją Grup Kibicowskich na temat relacji przedstawicieli środowiska kibiców Legii Warszawa z władzami KP ze szczególnym uwzględnieniem roli dyrektora ds. bezpieczeństwa Bogusława Błędowskiego.

Autor: Redakcja w : Różne4 komentarze
kw.
9

Skrót video z wydarzeń przed meczem z Ruchem oraz dopingu Legii

Niżej możecie obejrzeć filmik zmontowany przez serwis www.jp85.pl . Tradycyjnie można znaleźć tam galerię z meczu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem ilustrującym ostatni komunikat Grup Kibicowskich Legii Warszawa.

Autor: Redakcja w : Różne4 komentarze
kw.
7

Komunikat Grup Kibicowskich

Dzisiejsze przedmeczowe wydarzenia – skandaliczne i prowokacyjne zachowanie ochrony oraz policji domagają się naszej stanowczej reakcji. Przedstawiciele Grup Kibicowskich Legii Warszawa wzywają zarząd klubu do odwołania Bogusława Błędowskiego ze stanowiska dyrektora ds. bezpieczeństwa

Autor: Redakcja w : Aktualności30 komentarzy
kw.
6

Grupy Kibicowskie zapraszają na finałowy turniej kosza

Jak możemy przeczytać na legionisci.com, sekcja koszykówki Legii postanowiła na turniej finałowy o II ligę przygotować ograniczoną liczbę karnetów. Te obowiązywać będą na wszystkie trzy dni turnieju (piątek-niedziela, 20-22 kwietnia) i będą do kupienia jutro, przed meczem z Ruchem, od godziny 12:00  pod gniazdem na Żylecie.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
kw.
4

Grupy Kibicowskie: popieramy protest Arki Gdynia

Za kilka godzin odbędzie się mecz w ramach rozgrywek o Puchar Polski z drużyną gdyńskiej Arki. Legioniści nie wybrali się na ten wyjazd, gdyż wciąż obowiązuje zakaz nałożony na mecze PP po wydarzeniach, które nastąpiły po zeszłorocznym finale w Bydgoszczy.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)