sty
25

Pomoc dla Polaków z Kresów – podziękowania

Kibice Legii przeprowadzili w grudniu akcję zbierania darów na paczki dla Polaków zamieszkujących w aktualnych granicach Litwy i Białorusi. Jak pisali organizatorzy, skala zaangażowania naszego środowiska przeszła najśmielsze oczekiwania. Publikujemy niżej dwa listy, które właśnie trafiły na ich ręce. Trudno o większą motywację, by w kolejnych akcjach brać jeszcze większy …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
sty
23

Superpuchar, kolejne info (aktualizacja)

Sprzedaż voucherów na gadżety dla osób, które kupiły bilety w klubie odbędzie się Sportsbarze Ł3, w środę w godzinach 18:00 – 20:00. Cena gadżetu – 15 zł. Gadżet może kupić każda chętna osoba.
Cały czas nic nie wiadomo na temat sprzedaży otwartej i kolejnej puli biletów. Serwis ekstraklasa.net informuje:
Bilety na Superpuchar wśród kibiców …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW46 komentarzy
sty
22

22.01. Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

Kibice Legii Warszawa tradycyjnie uczcili rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Charakterystyczny wieniec, chorągiewki oraz białe i czerwone lampki pojawiły się w kwaterze Powstańców na warszawskich Powązkach Wojskowych. Wiązanki kwiatów i legijne znicze zostały złożone pod pomnikiem Powstańców Styczniowych w parku Traugutta oraz przed murami warszawskiej Cytadeli.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sty
18

Zapisy już na drugi samolot do Lizbony

Zainteresowanie organizowanym przez SKLW czarterem do Lizbony przeszło wszelkie oczekiwania. W dniu wczorajszym bardzo szybko zeszły bilety na planowany samolot. Szybko zarezerwowano kolejny, na który miejsca zostały już w ponad połowie wyprzedane. Przypominamy: ostatnia szansa na zapisy jutro, w czwartek w godzinach 18:00 – 21:00 w Sportsbarze Ł3. Koszt 1200 …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW15 komentarzy
sty
16

Informacje odnośnie zbierania nakrętek

Warszawscy Fanatycy z przyjemnością informują że zbieranie nakrętek rozpędziło się na dobre. Przypominamy że musimy zebrać 110 ton nakrętek na protezę nogi dla Justyny Krawczyk, Nakrętki można oddawać codziennie w Sport Barze na Łazienkowskiej 3 oraz w Źródełku w godzinach otwarcia lokali.
Serdeczne podziękowania dla Fanatyków z Przasnysza, którzy przekazali jednorazowo …

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sty
12

SKLW: Superpuchar, krótkie info (aktualizacja)

Poniżej przedstawiamy harmonogram zapisów na mecz o Superpuchar Polski rozgrywany na Stadionie Narodowym w dniu 11.o2.2012r:
1. Od soboty (14.01) w kasach klubu rusza sprzedaż biletów na mecz Superpucharu Polski wyłącznie dla posiadaczy karnetów na Żyletę . Równolegle do tej sprzedaży przed kasami będzie prowadzona sprzedaż okolicznościowego gadżetu, będącego jednocześnie elementem oprawy …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW78 komentarzy
sty
11

Wyjazd do Lizbony – oferta kredytowa

Niżej prezentujemy informacje dotyczące kredytowej oferty Getin Banku na wyjazd na mecz ze Sportingiem. Przedstawiciele banku będą obecni na zapisach na czarter.
Kredyt na 1000zł
Z ubezpieczeniem
12m-cy 102,08zł , 24m-ce 55,18zł
Bez ubezpieczenia
12m-cy 87,87zł , 24m-ce 47,49zł
Kredyt na 1200zł

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
sty
11

Grupy kibicowskie: Wielki mecz na Kole odc.2!

W nadchodzącą sobotę 14 stycznia 2012 roku legijni koszykarze rozegrają spotkanie z AZS UW Warszawa. W grudniu na meczu z Mazowszem Grójec pokazaliśmy klasę – mimo niskiej klasy rozgrywkowej, w hali na Kole pojawiło się 1300 fanów Legii, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. Jeszcze lepiej musimy zaprezentować się w najbliższą sobotę …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Multimedia, Video0 (komentarze)
sty
10

Zapisy do udziału w rozgrywkach Halowego Pucharu Fanów 2011

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Halowym Pucharze Fanów 2012. To już 4 edycja turnieju halowego organizowanego przez Amatorską Ligę Szóstek Piłkarskich – Ligę Fanów. Tradycyjnie turniej rozgrywany będzie w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
sty
9

SKLW organizuje czarter do Lizbony.

Wylot samolotu w dzień meczu rano, powrót po meczu. Koszt 1200 zł. Tym razem udało się również zorganizować dla kibiców możliwość sprzedaży ratalnej.
Zapisy na samolot 17 i 19 stycznia w godzinach 18-20 w Sports Barze Łazienkowska 3. Potrzebny numer PESEL lub paszportu.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW30 komentarzy
sty
8

Foxx: po Ogólnopolskiej Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców 2012

Program Pielgrzymki publikowaliśmy niedawno. Jeżeli ktoś nie wie, po co tam byliśmy – zapraszam do wyjaśnienia w relacji sprzed roku (plus linkownia na dole). Udział kibiców Legii w tegorocznej pielgrzymce był dość zauważalny, wybrało się tam nas ok. 100 os.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony2 komentarze