gru
30

1916 Uśmiechów dla najmłodszych – podziękowania

Mijający rok obfitował wiele akcji charytatywnych organizowanych przez kibiców Legii Warszawa. Akcją, która na dobre już się przyjęła i w którą angażuje się coraz więcej osób z naszego środowiska jest 1916 UŚMIECHÓW.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
gru
29

Podziękowania za zbiórkę nakrętek

Warszawscy Fanatycy w imieniu Justyny serdecznie dziękują wszystkim za okazanie dobrej woli i zbieranie nakrętek! Nasza akcja z dnia na dzień nabiera tempa, coraz wiecej osób się angażuje w zbiórkę nakrętek na protezę nogi dla Justyny.

Autor: Redakcja w : Aktualności7 komentarzy
gru
26

OFMC: grudzień 2011

Ostatni miesiąc w roku zwykle obfituje w okazje do patriotycznych akcji. W tym miejscu należy podkreślić, że cały rok 2011 pod tym względem był rekordowy w wykonaniu kibiców Legii zarówno tych działających w grupach, jak i niezrzeszonych. Jego końcówka w przypadku grupy OFMC zamknęła się w trzech punktach.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Multimedia, Video3 komentarze
gru
24

Staruch: dziękuję!

Ostatnie parę miesięcy po raz kolejny uświadomiło mi, że Legia jest absolutnie wyjątkową ekipą. Setki listów i kartek od ludzi znanych mi i nieznanych dodawały mi dużo siły i otuchy podczas urlopu w białołęckim kurorcie. Za tą pamięć, za okazaną pomoc i wsparcie, za poczucie, że nie bylem tam NIGDY …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony20 komentarzy
gru
19

Zaproszenie na IV Ogólnopolską Pielgrzymkę Kibiców

Niżej prezentujemy program tegorocznej pielgrzymki, która odbędzie się na Jasnej Górze 7 stycznia 2012 r.
13.00 – Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem ks. inspektora Marka Chmielewskiego SDB
po mszy poświęcenie barw klubowych i transparentów patriotycznych

Autor: Redakcja w : Aktualności14 komentarzy
gru
18

Sportsbar Ł3 i Źródełko w akcji nakrętkowej

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości właścicieli ww. lokali można w nich zostawiać worki z nakrętkami zbieranymi w ramach akcji Warszawskich Fanatyków dla Justyny. Będą one przekazywane organizatorom akcji.
Przypominamy:
Zapowiedź akcji
Z wizytą u Justyny

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
gru
16

1916 Uśmiechów: Turniej Fifa 12 „Junior”

W najbliższą sobotę serdecznie Wszystkich zapraszamy do Sportsbaru Łazienkowska 3, gdzie odbędzie się  Świąteczny Turniej Fifa 12 – Bądźmy Świętymi Mikołajami.
Tym razem oprócz dobrej zabawy , sportowej rywalizacji  i piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie naszym celem będzie pomoc  najbardziej potrzebującym dzieciom. 

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
gru
13

Grupy kibicowskie: Wszyscy na Koło!

W najbliższą sobotę 17 grudnia legijni koszykarze rozegrają spotkanie z Mazowszem Grójec. Przez wiele lat czekaliśmy na możliwość rozegrania meczu na większej hali niż ta przy ul. Obrońców Tobruku – teraz pojawia się na to pierwsza szansa, której nie można zmarnować.

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
gru
13

1916 Uśmiechów: finał akcji zbierania sprzętu sportowego

W sobotę 10 grudnia w szkole podstawowej nr 11 w Ursusie odbyło się zakończenie akcji zbierania sprzętu sportowego wsród kibiców Legii  dla wychowanków z akcji 1916 Uśmiechów. Zakończyła się ona  rozegraniem meczu piłkarskiego między dziećmi z domów 1 i 9.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
gru
7

Czarter do Tel Awiwu – zwroty wpłat

W związku z nie zebraniem się liczby chętnych na przelot, która pozwoliłaby utrzymać cenę czarteru na akceptowalnym poziomie, lot zostaje odwołany. Jutro w godzinach 17:00-20:00 w Sportbarze Ł3 prowadzony będzie zwrot wpłat na bilety.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
gru
6

Warszawscy Fanatycy spotkali sie wczoraj z „Nakrętkową”Justyną!

Jadąc wczoraj na mecz do Lubina, Warszawscy Fanantycy wraz z kilkoma innymi kibicami naszej Legii ,odwiedzili mieszkającą pod Poznaniem Justynę Krawczyk dla której obecnie jest prowadzona zbiórka nakretek po napojach, przekazując kilka ostatnio zebranych worków.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
gru
2

Zapisy na samolot do Tel Awiwu

SKLW udało się znaleźć tańszy czarter – bilety będą kosztowały 1250 (oczywiście wszystkim, którzy zapłacili 1400 różnica zostanie zwrócona). Cena nie obejmuje biletu na mecz, ale wszyscy pasażerowie będą mieli możliwość jego zakupu. Zapisy będą się odbywały w Sportsbarze Ł3 w poniedziałek, wtorek oraz środę w godzinach 17:00 – 20:00. …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW2 komentarze