lis
27

27 listopada patriotycznie – PamiętaMy

Po wczorajszym meczu z Koroną i licznych emocjach przyszedł kolejny listopadowy dzień. Dzień, w którym został odsłonięty pomnik Żołnierzy Wyklętych oraz ostatni weekend przed kolejną rocznicą wybuchu powstania listopadowego. W odpowiednich miejscach nie mogło zabraknąć kibiców Legii Warszawa.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Historia1 (komentarze)
lis
25

Samolot do Tel Awiwu

SKLW organizuje czarter na mecz z Hapoelem. Wylot przed godziną 24:00 w środę 14.12., lądowanie nad ranem, powrót od razu po meczu. Jeśli będą chętni, zostanie podjęta próba organizacji wycieczki do Jerozolimy. Cena ok 1400zł za sam przelot. Zapisy w najbliższy poniedziałek w Sportbarze Ł3 w godzinach 17:00 – 20:00.

Autor: Redakcja w : Różne7 komentarzy
lis
25

Pociąg specjalny na mecz z Koroną

Pociąg organizowany przez SKLW zostanie podstawiony na dworcu W-wa Zach, peron 7 tor 3, o godzinie 10:11, odjazd -10:28, przyjazd do Kielc – 14:30. Powrót: planowany  odjazd z Kielc – 22:15. Przyjazd na dworzec W-wa Zach spodziewany jest na godzinę 01:27.  Wstęp tylko dla posiadaczy biletów na mecz.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lis
25

Halowy Puchar Fanów 2012

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Halowym Pucharze Fanów 2012. To już 4 edycja turnieju halowego organizowanego przez Amatorską Ligę Szóstek Piłkarskich – Ligę Fanów.
Tradycyjnie turniej rozgrywany będzie w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie. W turnieju mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, kluby sportowe, stowarzyszenia, …

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
lis
25

Kolejna porażka przed sądem. Leszek Miklas – Wojciech Braun: 0:4

W dniu 24 listopada odbyła się jedna z licznych spraw sądowych, wytoczonych Wojciechowi Braunowi przez byłego prezesa KP Legia, Leszka Miklasa. Wojciech B. odpowiadał przed sądem karnym z artykułu 216 Kodeksu Karnego, par. 1. Sąd umorzył postępowanie na wniosek oskarżyciela, którym jest nie tylko sam Miklas, ale także upoważniony przez niego …

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lis
24

Zbiórka nakrętek, kolejna odsłona

Miło nam poinformowac że grupa Warszascy Fanatycy na najbliższym meczu koszykarzy, czyli 27 listopada o godzinie 17 oraz dzień póżniej 28 listopada miedzy godziną 19:45 -20:15 w Źródełku, będzie prowadziła zbiórkę nakrętek po napojach  na protezę dla chorej Justyny. Wszyscy którzy zaczęli już zbierać i mają jakiekolwiek ilości w domu …

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
lis
18

Zbiórka podpisów pod projektem ustawy trwa

Przed jutrzejszym meczem z Lechią Gdańsk będzie prowadzona kolejna część zbiórki podpisów za kibicowskim projektem nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – szczegóły www.kibicezabezpieczenstwem.pl.
Osoby z listami poparcia spotkacie w okolicach stadionu.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)
lis
14

Akcja charytatywna Warszawskich Fanatyków

Miło nam was poinformowac że grupa „Warszawscy Fanatycy” wraz z innymi kibicami Legii podjeła sie wspaniałej iniciatywy charytatywnej, w postaci zbierania nakrętek po napojach na proteze nogi  dla 23 letniej Justyny Krawczyk .

Zadanie jest o tyle trudne, ponieważ trzeba zebrać łącznie ok 22 Ton nakrętek!

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lis
10

1916 Uśmiechów: pierwsza zbiórka sprzętu dla Domów Dziecka

Przypominamy o pierwszej zbiórce, w ramach naszej listopadowej akcji. W sobotę, 12 listopada w godzinach 12-16 w Źródełku będzie zbierany sportowy sprzęt dla dzieci z Domów Dziecka objętych opieką przez SKLW w ramach akcji „1916 Uśmiechów”.

Autor: Redakcja w : Różne2 komentarze
lis
9

UZL: Cała Legia na kosza!

Ostatnimi czasy po wspaniałych wynikach naszych piłkarzy można zaobserwować na ulicach Warszawy prawdziwą „modę na Legię”. W tych pięknych chwilach nie możemy jednak zapomnieć o innych sekcjach naszego klubu. Skoro na stadion przy ulicy Łazienkowskiej 3 potrafi przyjść ponad kilkanaście tysięcy osób to zadajemy pytanie – gdzie są ci wszyscy …

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lis
9

Zaproszenie do udziału w obchodach Święta Niepodległości

Jak co roku, kibice Legii Warszawa biorą czynny udział w obchodach rocznicy 11 listopada. Po raz kolejny nasze delegacje złożą wieńce pod pomnikami Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego. Jak co roku zapłoną znicze na grobach i pod pomnikami na terenie Warszawy.

Autor: Redakcja w : Aktualności9 komentarzy
lis
8

Komunikat Grup Kibicowskich

Grupy kibicowskie serdecznie dziękują wszystkim kibicom dopingującym w meczu z Rapidem nasz zespół. Szczególnie chcemy podziękować tym, którzy z Legią są nie tylko w chwilach sukcesów, ale również gdy się nie wiedzie. Jednocześnie mamy nadzieję, że spośród nowych kibiców naszego klubu, wielu zostanie z Legią na dobre i na złe, …

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
lis
7

Rekordowy wynik zbiórki na budowę pomnika Deyny

Wysoka frekwencja na czwartkowym meczu z Rapidem przełożyła się na znakomity wynik zbiórki pieniędzy na budowę pomnika Kazimierza Deyny. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać rekordową kwotę 33 884,39 złotych! Szczególne podziękowania składamy na ręce wszystkich kwestujących, tym bardziej, że zawartość skarbonek ważyła łącznie blisko 70 kg?

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW5 komentarzy
lis
6

Spotkanie z Powstańcami w Sportsbarze Ł3

Zgodnie z zapowiedzią, 5 listopada w samo południe kibice Legii spotkali się z Prezesem Związku Powstańców Warszawskich gen. Ściborem Rylskim pseudonim Motyl vice-prezesem Związku Powstańców Warszawskich, panem pułkownikiem Edmundem Baranowskim ps. Jur, żołnierzem Powstania Warszawskiego ze Zgrupowania Radosław.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia0 (komentarze)
lis
4

1916 uśmiechów: zbiórka sprzętu i vlepki

Przez cały listopad prowadzona będzie zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka. Jest to kolejna odsłona akcji „1916 uśmiechów” – tym razem ma na celu pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom w rozwijaniu sportowych pasji.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
lis
2

Info Grup Kibicowskich przed meczem z Rapidem

Chcemy podziękować kibicom Legii Warszawa za zaangażowanie w profrekwencyjną akcję „Wszyscy na Rapid!”, inicjatywy z tworzeniem i rozwieszaniem na mieście plakatów oraz banerów i przede wszystkim za skalę zainteresowania biletami. Informujemy jednocześnie, że zwolniło się trochę zarezerwowanych wcześniej wejściówek, jest więc ostatnia chwila, by kupić bilet.

Autor: Redakcja w : Aktualności6 komentarzy
lis
2

Spotkanie kibiców Legii z generałem Zbigniewem Ściborem Rylskim

W najbliższą sobotę 5 listopada, o godzinie 12:00 w Sports Barze Łazienkowska 3 (pub pod Żyletą) kibice Legii organizują spotkanie z Prezesem Związku Powstańców Warszawskich gen. Ściborem Rylskim pseudonim Motyl. Naszym gościem będzie również vice-prezes Związku Powstańców Warszawskich – pan Edmund Baranowski ps. Jur, żołnierz Powstania Warszawskiego w Zgrupowaniu Radosław,  …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Historia2 komentarze