wrz
30

Oświadczenie SKLW w sprawie „Jihad Legia”

Z zażenowaniem przyjęliśmy dzisiejsze oświadczenie KP Legia w sprawie oprawy ?Jihad Legia?. Nie wiemy, które z tych słów tak razi oburzonych. ?Dżihad? ma swoje konkretne znaczenie. Jako zagorzali kibice, wielokrotnie odwoływaliśmy się zarówno do symboliki religijnej ? np. w tak chwalonej oprawie ?Boże Chroń Fanatyków?, jak i do samego ?dżihadu? …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW10 komentarzy
wrz
28

Odnawiamy Wielkie Księstwo Warszawskie – koszulka Punisher od UZL!

Dla Wielu najpiękniejsza flaga w historii ruchu kibicowskiego na Legii, większości z was pewnie kojarzy się z najlepszymi kibicowsko meczami, kiedyś obecna prawie zawsze, dziś już prawie niewidoczna czeka na swoją kibicowską emeryturę.

Autor: Redakcja w : Aktualności8 komentarzy
wrz
22

Błyskawiczny konkurs SKLW rozstrzygnięty!

Na podstawie Waszych głosów rozstrzygnęliśmy konkurs na nową bandę między górnymi i dolnymi sektorami stadionu. Miażdżącą przewagą zwyciężył wariant z herbem. Konkurs był efektem porozumienia pomiędzy SKLW, a przedstawicielami firmy PepsiCo.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW3 komentarze
wrz
21

MWP: I nie zmienia się nic…

Moskwa, 25 dzień sierpnia, godzina mniej więcej 19. Janusz Gol strzela efektowną bramkę na 3:2 dla nas. Euforia, którą trudno opisać i zarazem najlepszy mecz Legii od kilkunastu lat. Tego dnia, tej nocy wielu z nas nie zapomni długo. Wszędzie tam, gdzie jest nasza wiara, alkohol lał się strumieniami, a …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony5 komentarzy
wrz
20

UZL: Zaszczep w dziecku fanatyzm – początek roku szkolnego

W zeszłym tygodniu, gdy zaczynaliśmy razem z dzielnicami rozdawać vlepki dla dzieciaków, wspomnieliśmy, że mamy wiele pomysłów na to, jak zaszczepić fanatyzm w przyszłych młodych legionistach. Tym razem, dzięki pomocy SKLW, wyprodukowaliśmy gadżet, który z pewnością przyda się w roku szkolnym wszystkim uczniom. W niedzielę przekazaliśmy odpowiednim osobom na dzielnicach …

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
wrz
20

Obramowanie trybun – błyskawiczny konkurs SKLW

W związku z planowaną zmianą kolorystyki obramowania górnych trybun stadionu Legii, SKLW zaprasza kibiców do konkursu na wybór spośród zaprezentowanych Stowarzyszeniu propozycji. Maile o treści „herb” lub „barwy” prosimy nadsyłać na adres sklw.stadion@gmail.com . Konkurs zamykamy jutro (środa 21.09.) o godzinie 19:00. Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek.

Autor: Redakcja w : Informacje SKLW, Różne8 komentarzy
wrz
20

1916 Uśmiechów – SKLW uruchamia subkonto

Z przyjemnością informujemy, że akcja pomocy warszawskim domom dziecka, których numery składają się na datę powstania naszego klubu – 1,9,16 – zyskuje coraz większą popularność. Aby umożliwić wszystkim swobodne wsparcie finansowe tych działań, uruchamiamy konto, na które chętni mogą po koleżeńsku wesprzeć akcję.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
wrz
13

Kombatanci z Białorusi po raz drugi w Warszawie

Stowarzyszenie Odra-Niemen zaprosiło kombatantów walczących w tzw. drugiej konspiracji. Szczegóły dotyczące działań Stowarzyszenia, opis pierwszej wizyty kombatantów w Warszawie (z udziałem kibiców Legii) oraz informacje o szlaku bojowym Gości znajdziecie tu. W pubie Ł3 na kombatantów czekał mały poczęstunek oraz skromne upominki od kibiców Legii Warszawa.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto5 komentarzy
wrz
13

Wyjazd do Eindhoven – szczegółowe info

Niżej prezentujemy pakiet informacji PSV Eindhoven i SKLW związanych z wyjazdem do Holandii.
1. Kibice Legii mogą wejść na stadion poprzez bramki prowadzące na ich sektor – wejście na stadion możliwe będzie od 17.30.
2. Flagi na drążkach są dopuszczalne pod warunkiem wykonania drążka z materiału PCV – drążki nie mogą być …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW4 komentarze
wrz
12

„Zaszczep w dziecku fanatyzm” vol. 2 – grupa UZL zaprasza!

Wracamy z naszą UZaLeżnioną akcją „Zaszczep w dziecku fanatyzm” po krótkiej przerwie spowodowanej końcem sezonu. Tym razem akcja nabiera rozmachu i zostanie przeprowadzona na większą skalę niż na początku. Pomysłów na zaszczepienie w dzieciakach miłości do Legii jest wiele, więc najwyższa pora zacząć wprowadzać je w życie.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
wrz
12

1916 Uśmiechów – dźwięk i obraz

Miniony tydzien obfitował w kolejne akcje. Na początek dzięki kolegom z WFS na terenie jednego z domów wykonane zostały prace sławiące Naszą Legię. Prace są pełne kolorytu i na ich widok na twarzy pojawia się uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi.

Następnie grupa dzieci z domów 1 i 9 została …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
wrz
10

Przed meczem z Podbeskidziem zbieramy podpisy

Na dobre rusza ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która po ostatnich zmianach dokonanych przez rząd jest najbardziej restrykcyjna w Europie. Projekt został złożony miesiąc temu w Sejmie, kibice z całej Polski muszą zebrać 100 tys. podpisów, by mogły się rozpocząć nad nim …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)