sie
31

Nowy sezon w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Lidze Fanów

Zapraszamy do rozgrywek w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Lidze Fanów. Rozgrywki mają na celu promowanie przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku oraz wspieranie rozwoju fizycznego wśród młodzieży. Liga Fanów to jedyna liga szóstek w Warszawie, w której grany jest system dwurundowy jesień ? wiosna.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sie
27

Maciek: Huśtawka nastrojów

Naprawdę nie chodzi o to, że na wyprawę na rewanż w Moskwie trzeba było wydać tysiąc, półtora albo jeszcze więcej hajsu. Naprawdę nie chodzi o to, że żeby tam pojechać wielu musiało poruszyć niebo i ziemię aby wyrobić sobie wizę (w wielu przypadkach jeszcze dodatkowo nowy paszport).

Autor: Redakcja w : Aktualności23 komentarze
sie
23

Ł (D.L.): Kibol – nie patolog!

Wielu kibiców to ludzie zaradni życiowo, co jest często wynikiem naturalnej dla nas otwartości. Poprzez ciągły kontakt z ludźmi, towarzyszącą nam adrenalinę – inne sytuacje życiowe ją wywołujące, przyjmujemy delikatniej niż osoba zamknięta na co dzień w 4 ścianach.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony21 komentarzy
sie
19

Arka – Olimpia (aktualizacja)

Dla osób, które nie zdąrzyły się zapisać na bilety mamy dobrą informację – będą dostępne na zbiórce w Elblągu (godz. 12:00, Pl. Jagiellończyka). Przypominamy, że mecz odbedzie się jutro (sobota) o godzinie 17:00. Bilety kosztują 15 zł.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
sie
19

Maciek: „Uderzyć w puchara!” – czyli relacja z Legia – Spartak Moskwa

?Za tysiące absurdów, za setki powodów, za dramat milionów, uderz w puchara(ch). Nie poczuwaj się, uderz w puchara(ch)!?
Za ?bratnią? przyjaźń wpajaną usilnie od dziecka w słusznie minionych czerwonych czasach, za czasy obecne, za wszystkie sierpy i młoty razem wzięte, za przymus 45 minut (kilka razy w tygodniu) nauki ?Pust wsiegda …

Autor: Redakcja w : Aktualności17 komentarzy
sie
18

Wyjazd na Spartaka – opcja lądowa, wizy

Wyjazdowcy nie lecący samolotem będą musieli, poza rosyjską, posiadać wizę pozwalającą na wjazd do Białorusi. SKLW organizuje zbiorowe uzyskanie tych wiz w trybie ekspresowym. Zapisy dzisiaj w Źródle w godzinach 20:00-21:00.  Koszt 40E + 41zł (ewentualnie 71zł jeśli ktoś chce jechać pociągiem, ale nie ma biletu).

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW2 komentarze
sie
16

Arka Gdynia – Olimpia Elbląg

Legia gra ze Śląskiem w niedzielę, mecz Olimpii jest w sobotę o godzinie 17:30.  Zapisy jutro (17.08.) w pubie Ł3, w godz. 17:00-20:00. Cena 15 zł. Imię, nazwisko & PESEL.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
sie
13

Maciek: Fatum nad gośćmi (Legia – Górnik Z.)

Wygląda na to, że ten sezon będzie niefartownym dla kibiców gości. Nie to żebyśmy przesadnie martwili się ich pechem i problemami, ale jak zauważył jeden z kolegów: ?brak przyjezdnych na trybunach sprawia, że zwycięstwa smakują inaczej?. Ekipa ?Donka? i spółki w walce o słupki poparcia tak naprawdę zdolna jest do …

Autor: Redakcja w : Aktualności14 komentarzy
sie
13

Zapisy na wizy do Moskwy – ostatni moment

Ostatnia okazja, poniedziałek 15.08., Żródło 15:00-19:00. Przypominamy: zdjęcie paszportowe plus wszystkie dane —> tu. Poniedziałek jest ostatnim dniem zapisów na mecz wyjazdowy ze Spartakiem Moskwa. Jeżeli ktoś chce skorzystać z tej szansy, niech to robi. Przepisy dotyczące wiz określają, że później już nie będzie możliwości, by wypełnić formalności pozwalające na …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
sie
13

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – PamiętaMY

Przez ostatnie dwa tygodnie do redakcji spływały zdjęcia dokumentujące udział kibiców Legii w tegorocznych obchodach związanych z pierwszym sierpnia. Z każdym rokiem jest on coraz większy.
Jak co roku w rocznicę Powstania, kibice Legii składali wieńce i własnoręcznie przygotowane znicze  w kształcie herbu ukochanego klubu Stolicy w kilkuset miejscach na terenie …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Informacje SKLW2 komentarze
sie
10

Wyjazd do Moskwy (aktualizacja)

Aktualizacja: Dzisiaj (12.08.) również zapraszamy na zapisy w godzinach 15:00 – 19:00 w Źródle. Wyjazdowicze proszeni są o zabranie ze sobą komputerowo wypełnionego rosyjskiego wniosku wizowego podpisanego czarnym długopisem (wymogi Federacji Rosyjskiej). Dotyczy to również osób, które zapisały się wczoraj, ale nie złożyły wniosku. Formularz jest dostępny tu. W rubryce kategoria …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW12 komentarzy
sie
10

Kartka do Piotrka

Jak wiemy, dzięki jednemu z kibiców klubu z Konwiktorskiej (współpraca z policją) oraz zadziwiającej postawie policji (zatrzymanie na oczach setek kibicow pod Kopcem Powstania Warszawskiego) i prokuratury (zarzut rozboju, a nie udziału w bójce) – nasz Kolega znalazł się w areszcie śledczym na Białołęce.

Autor: Redakcja w : Aktualności36 komentarzy
sie
10

Maciek: Cieszmy się z małych rzeczy… (wyjazd na Cracovię)

7 sierpnia 2011 roku zapisze się złotymi zgłoskami w nowych szalonych dziejach naszego kraju – kibicom Legii pozwolono pojechać na ligowy wyjazd. Pozwolono wbrew ?zdrowemu? rozsądkowi ?Matołka? i jego podwładnych, wbrew metroseksualnym gryzipiórkom (głównie z GW) i redaktorkom telewizyjnym (głównie TVN)

Autor: Redakcja w : Aktualności5 komentarzy
sie
10

Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich – zapisy na nowy sezon

Zapraszamy do udziału w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Liga Fanów. Obecnie trwają zapisy do nowego sezonu 2011/2012, który rusza już na początku września.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą i regulaminem rozgrywek dostępnych na stronie www.ligafanow.pl

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
sie
5

Pociąg do Krakowa (KSC – Legia)

Odjeżdża z Warszawy Zachodniej o godzinie 9:10 i jest na miejscu o 14:20. Powrót: podstawienie o 20:15, planowany odjazd 20:30. Przyjazd do Warszawy – 01:20. Do stolicy Małopolski tradycyjnie jedziemy na trzeźwo i na biało. Równie tradycyjnie wszyscy zobowiązani są do podporządkowania się wskazówkom przedstawicieli Grup Kibicowskich Legii Warszawa. Trzymamy …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
sie
4

Bilety na Cracovia – Legia

W piątek 05.08. w Źródle będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz w Krakowie. Godziny: 17:00 – 20:00. Cena wejściówki i biletu na pociąg specjalny – 90 zł. Info o godzinach odjazdu i powrotu wkrótce. Potrzebne imię, nazwisko oraz numer PESEL.
Tradycyjnie jedziemy „na trzeźwo i na biało”.  W pociągu stosujemy się …

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze