lip
28

Tegoroczne obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Jak co roku, kibice Legii będą licznie uczestniczyć w uroczystościach. Tradycyjne własnoręcznie wykonane znicze oraz kartki z lokalizacją Miejsc Pamięci, w których zostaną zapalone będą rozdawane w Źródle:
– w piątek, 29.07. w godzinach 18:00 – 20:00
– w sobotę, 30.07. w godzinach 12:00 – 15:00

Będą dostępne również blankiety na szklane znicze …

Autor: Redakcja w : Aktualności5 komentarzy
lip
27

MWP: Piłka nożna dla bandytów!

Bandyci, chuligani, kibole, pseudokibice. To tylko kilka epitetów, jakimi media ochrzciły nas – kibiców piłkarskich. Po drugiej stronie barykady, jako wzór kibicowania i przeciwwagę dla nas – zwyrodnialców wszelkiej maści, media te stawiają fanów siatkarskiej reprezentacji Polski. Rozśpiewane hale, a w nich rodziny z dziećmi o twarzach wymalowanych w barwy …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony26 komentarzy
lip
27

Odlot do Gaziantep: finalne info

Uczestnicy wylotu spotykają się na Okęciu w Terminalu 1 o godzinie  9.15. UWAGA: odprawa na stanowiskach 126, 127 i 128 zakończy się o 10:15, więc należy być na czas, wszak leci wiele osób. Przypominamy: samolot startuje o 11:15 i jest na miejscu o 15:45 (czasu miejscowego).  Powrót w nocy z …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
lip
24

1916 Uśmiechów: Polska Walcząca

W ten weekend w Domach Dziecka numer 1 oraz 9 dzieci składały przygotowane przez  kibiców Legii chorągiewki przed kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Miny na zamieszczonych fotografiach świadczą same za siebie. Chorągiewki tradycyjnie będą umieszczane na kwaterach powstańczych batalionów na Powązkach Wojskowych oraz rozdawane na Placu Krasińskich przed Apelem Poległych.

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lip
22

Z.: Nie jestem normalny

Chyba się starzeję. Niedługo pęknie mi trzydziestka; jakiś czas temu minęło czternaście lat, kiedy po raz pierwszy przekroczyłem bramę stadionu. Codziennie oglądam otaczający mnie świat i przyznam, że wiele spraw wywołuje we mnie zdziwienie, zdumienie, obrzydzenie, czy wreszcie wstręt. Na każdym kroku ktoś próbuje udowodnić mi, że nie jestem normalny

Autor: Redakcja w : Aktualności, Felietony10 komentarzy
lip
19

Jeżeli Turcja…

W przypadku trafienia przez Legię na drużynę z Gaziantep organizowany będzie charter do tego miasta. Koszt takiego lotu w obydwie strony będzie wynosił około 1000 zł. Wylot o godzinie 6:00 rano, powrót do Warszawy 2:30 w nocy.
Godziny mogą ulec nieznacznym zmianom. Dokładna cena i wszelkie szczegóły dotyczące zapisów pojawią się w piątek …

Autor: Redakcja w : Aktualności5 komentarzy
lip
12

Grupy kibicowskie: wstrzymujemy zakup karnetów

Wobec niejasnej sytuacji w wypadku nałożenia przez urzędników zakazu udziału publiczności w meczach rozgrywanych u siebie oraz na wyjazdach, decyzji MSWiA o tym, że kibice nie są stroną w sprawach przeciwko wojewodom o zwrot opłat za mecze objęte zakazem po zakupie biletów/karnetów oraz stanowiska klubu, który jako strona umowy zwrotów …

Autor: Redakcja w : Aktualności31 komentarzy
lip
12

1916 Uśmiechów: kręgielnia po raz kolejny

W ostatnią niedzielę już poraz drugi dzięki kibicom Legii ze Śródmieścia, udało się zorganizować wyjście do kręgielni. Tym razem radochę z kręgli miala blisko 20 osobowa grupa dzieci z domu nr 1.
Również dzięki magazynierom  z firmy PRAXIS S.A udało się dostarczyć do domu 1 i 9 sporo kolorowanek, za które …

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
lip
7

Liga Fanów – zakończenie sezonu

Z końcem czerwca odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2010/2012 w rozgrywkach Ligi Fanów. Zakończenie zostało zorganizowane w restauracji Sports Bar na Łazienkowskiej 3 i choć odbyło się w niedzielne popołudnie dotarło na nie prawie 150 uczestników rozgrywek i fanów Legi Warszawa.
Imprezę zapoczątkował pokaz barmański wykonany przez byłego uczestnika naszej ligi …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
lip
1

Ciężka Polaków dola – wina kibola

W dniu wczorajszym przy okazji manifestacji NSZZ „Solidarność” kibice Legii demonstrowali pod budynkiem kancelarii premiera swój sprzeciw wobec stosowania odpowiedzialności zbiorowej i traktowania tematu „walki z futbolowym bandytyzmem” jako tematu zastępczego w sytuacji, gdy stan państwa pogarsza się z każdym miesiącem.
Oczywiście w związku z przerwą w rozgrywkach aktualną wrzutką jest …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
lip
1

Łukasz (D.L.): Podsumowanie rundy wiosennej 2011

Dobiegł końca sezon 2010/2011. Zaczął się on szałem związanym z końcem konfliktu z ITI, a skończył początkiem jeszcze większego konfliktu z rządem. Co by nie mówić ? nie możemy narzekać na nudę :-). Ostatni sezon przed Euro będzie kolejnym wystawieniem naszego fanatyzmu na próbę.
Żeby rozegrać normalny mecz trzeba jechać?  za …

Autor: Redakcja w : Aktualności9 komentarzy