cze
29

Temat zastępczy – kibice. Jutro 15:00. Rozdroże.

W dniu jutrzejszym, w czwartek, 30. czerwca, odbędzie się duża manifestacja NSZZ „Solidarność” będąca protestem społecznym przeciw konsekwencjom działań – a raczej zaniechań rządu w sprawach bardzo ważnych dla przeciętnych obywateli.

Autor: Redakcja w : Aktualności13 komentarzy
cze
24

Przedpremierowy pokaz filmu „Kibol”

W poniedziałek w kinie Palladium o godzinie 19:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Kibol”. Wstęp bezpłatny. Grupy kibicowskie Legii Warszawa mają zarezerwowane cztery rzędy.
Na zachętę zwiastun

Autor: Redakcja w : Aktualności12 komentarzy
cze
23

Są tu kibole, więc zamknij też Agrykolę!

Wczoraj na Agrykoli odbyła się pikieta kibiców Legii. W godzinach pracy – 14:30 – premier Tusk zdecydował się pokopać piłkę nożną w towarzystwie dzieci z Ełku. Ok. 80 osobowa grupa legionistów gorąco zachęcała szefa rządu, żeby raczej zajął się stanem polskich dróg i kolei. Swoją drogą, hasła te stały się …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Multimedia, Video7 komentarzy
cze
19

Spotkanie niepełnosprawnych ? relacja

W poniedziałek 13.06 w Sports Bar  & Restaurant Łazienkowska 3 odbyło się spotkanie Sekcji Kibiców Niepełnosprawnych SKLW. Było ono okazją do podsumowania kolejnego wspólnego sezonu, ale przede wszystkim zapoczątkowało cykl ?Spotkań z gwiazdą?.
Gościem pierwszej odsłony była Paulina Janczak ? aktorka i wokalistka od kilku …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
cze
14

Liga Fanów: Impreza zakończeniowa – rozdanie nagród

Zapraszamy wszystkich uczestników, sponsorów i partnerów Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich – LIGI FANÓW na imprezę zakończeniową, rozdanie nagród zespołowych i indywidualnych, która odbędzie się 19.06.2011 (niedziela) o godzinie 17:00 w restauracji Sport Bar na Łazienkowskiej 3 – http://www.lazienkowska3.com/

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
cze
10

Poniedziałek – spotkanie niepełnosprawnych kibiców Legii

W poniedziałek 13.06.2011 o godzinie 18:00 w Sports Barze przy Ł3 odbędzie się spotkanie niepełnosprawnych kibiców Legii Warszawa. Gościem spotkania będzie Paulina Janczak – aktorka i wokalistka związana z warszawskim Teatrem Roma, która podzieli się wrażeniami z pracy scenicznej.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
cze
7

1916 Uśmiechów – kolejna odsłona – Dzień Dziecka w Janowie Podlaskim

W czasie gdy w Domu Dziecka nr 1 bielańscy legioniści gościli u wychowanków ze swojej dzielnicy, grupa dzieci z tej samej placówki, wraz z podopiecznymi z Domu Dziecka nr 9 z Ochoty, bawiła z wizytą w Janowie Podlaskim.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)
cze
4

1916 Uśmiechów: Dzień Dziecka na Bielanach

Kibice Legii z Bielan postanowili zaakcentować swój udział w akcji „1916 Uśmiechów” i 1 czerwca – w dzień, który jest świętem najmłodszych, pojawili się w Domu Dziecka przy Alei Zjednoczenia z niespodzianką dla podopiecznych „Naszego Domu” im Maryny Falskiej.

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
cze
2

Olimpia gra! (niedziela, 14:00)

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca Olimpia Elbląg rozegra na swoim stadionie mecz decydujący o awansie do pierwszej ligi – z Sokołem Sokółka. Zachęcamy kibiców Legii do wsparcia naszych przyjaciół w tym ważnym dniu. Dla tych, co nie byli, info: w pobliżu stadionu zatrzymują się autobusy linii nr 6,8, 13 i 17. …

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze