maj
30

1916 Uśmiechów: porządki na terenie 16-tki

W ostatnią sobotę spora grupa legionistów zrobiła porządki wiosenne czyli uporządkowała teren należący do domu nr 16. Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc.

 

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Informacje SKLW0 (komentarze)
maj
27

Przed meczem z Polonią

Informujemy, że podczas ostatniej kolejki rundy wiosennej kontynuowany jest ogólnopolski protest przeciwko bezprawnym działaniom administracji rządowej wobec kibiców. Dopingujemy jedynie od 80 minuty meczu – wtedy pokażemy na co nas stać. Na stadionie, podobnie jak w poprzednich odsłonach protestu nie zawisną flagi.

Autor: Redakcja w : Aktualności9 komentarzy
maj
27

Rzecznik Praw Obywatelskich w sprawie kibica z „wiecznym zakazem”

Po negatywnym dla ITI orzeczeniu Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych oraz wyroku Sądu Rejonowego dla Pragi Północ, nastąpiło jednoznaczne stanowisko RPO w sprawie bezprawności „prewencyjnego” zakazu serwowanego Wojtkowi.

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
maj
27

Nasze wsparcie z rundy wiosennej trafiło do lwowskiej Pogoni

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu, do Pogoni trafiły zebrane przez nas środki w łącznej sumie 12700 zł. Na wysokość wspomnianej kwoty składają się środki z koleżeńskiej zbiórki na meczu z Zagłębiem Lubin (9249 zł), puszki wystawionej w sklepie ABJ oraz sprzedaży szalików

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW3 komentarze
maj
25

Polska kibolska w ?Nowym Państwie?

Od czwartku 26 maja w sprzedaży numer miesięcznika ?Nowe Państwo? poświęcony kibicom i napisany przez samych kibiców, zarówno aktywnych, jak i ?pikników?. Zbiór publicystyki kibolskiej, jakiego jeszcze w polskiej prasie nie było.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Różne15 komentarzy
maj
24

Tedwas: Kresowi kombatanci w Warszawie

Jakiś czas temu miała miejsce wśród nas ? kibiców Legii, koleżeńska zbiórka pieniędzy na pomoc polskim kombatantom z Białorusi. Pomysł powstał jeszcze w zeszłym roku, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasi rodacy – byli żołnierze Polski Podziemnej, żyją tam w bardzo skromnych warunkach

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Informacje SKLW9 komentarzy
maj
23

Puchar Fanów: info

Liga Fanów, Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich zaprasza do udziału w Pucharze Fanów. W rozgrywkach mogą grać nie tylko drużyny z Ligi Fanów, ale również nowe zespoły niezrzeszone z nasza liga szóstek, zespoły podwórkowe, firmowe, stowarzyszenia sportowe.
Zapisy do : 4 czerwca.
Start rozgrywek : 11 czerwca.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
23

1916 Uśmiechów: w kręgielni

Podczas weekendu, dzięki kibicom Legii ze Śródmieścia, udało się zorganizować wyjście dzieciaków z domu nr 9 do kręgielni. Po reakcjach dzieci widać było, że tak gra w kręgle, jak i pozostałe atrakcje, które zostały dla nich przygotowane sprawiały im dużo radości.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Informacje SKLW1 (komentarze)
maj
22

Foxx: „Nie będzie niczego”, czyli różności po meczu z Wisłą

Już od czasów oddanych w filmie „Zakazane piosenki” wiadomo, że warszawiacy na represje i wszelkie ograniczenia reagują humorem. Tym razem było podobnie.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
21

Manifestacja przed meczem z Wisłą

Kibice Legii zapraszają na manifestację i happening przed meczem z Wisłą Kraków. Zbiórka o godz. 14. 30 pod popularnym ?Źródełkiem?, skąd nastąpi przejście pod stadion. Zapowiadany jest udział bardzo znanej osoby publicznej.
Grupy Kibicowskie

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
19

Skarga na bezpodstawne zamknięcie stadionu

W dniu dziejszym o godzinie 14:00 w Urzędzie Wojewódzkim  nastąpi złożenie skargi na decyzję wojewody w sprawie zamknięcia stadionu na mecz Legii z Koroną Kielce, która zapadła bez jakichkolwiek podstaw.
SKLW

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)
maj
18

Kibole w mediach – nasz krok (cz 2.)

Dzisiaj odbiorcy mogli zapoznać się z wywiadami Piotrka i Wojtka Wiśniewskiego w tygodniku „Polityka”. Tak, tak, jednym z tych, w których jeszcze do niedawna na trybunach rządziła mafia, dilerzy i naziści.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Multimedia, Różne, Video3 komentarze
maj
18

Spotkanie kibiców niepełnosprawnych

W najbliższą sobotę o 14:15 w sportbarze przy Ł3 spotykają się niepełnosprawni kibice Legii Warszawa. Będzie ono dotyczyć wprowadzenia udogodnień dla niepełnosprawnych w barze i planów na przerwę między sezonami.
Sekcja Niepełnosprawnych Kibiców SKLW

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
maj
17

1916 uśmiechów: turniej piłkarski w domu nr 1

W dniach 9 – 16 maja na terenie domu dziecka nr 1 już po raz XX odbył się turniej piłki nożnej warszawskich domów dziecka i ośrodków opiekuńczo wychowawczych. Zawodnicy biorący udział w zawodach wykazali ogromną wolę walki i zwycięstwa.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)
maj
17

Składanie skarg – przypomnienie

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym od godziny 17.30 do 20.30 w sport barze przy ul. Łazienkowskiej 3 będą osoby, przyjmujące skargi na decyzję wojewody mazowieckiego o zamknięciu stadionu. Prośba, by wszyscy zainteresowani przyszli z gotowym wypełnionym pismem.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze
maj
16

1916 Uśmiechów: festyn w domu dziecka nr 9

Zgodnie z zapowiedziami 14 maja we współpracującym z SKLW domu dziecka nr 9 przy ulicy Korotyńskiego 13 dzieci zorganizowały festyn dla wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy. Dużym zainteresowaniem ciszyły się liczne atrakcje

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW2 komentarze
maj
14

Kibole w mediach – nasz krok (akt.)

Wizerunek kibica jest od lat fałszowany przez media. Nigdy nas to specjalnie nie obchodziło i to się nie zmienia. W kontekście trwającego protestu i bzdur wygadywanych i wypisywanych m.in. przez polityków, ale też i inne osoby czerpiące wiedzę z mediów

maj
13

Składanie skarg na decyzję wojewody oraz okazja do dołączenia do pozwu zbiorowego

W najbliższy wtorek tj. 17.05.2011 r. od godziny 17.30 do 20.30 w sport barze przy ul. Łazienkowskiej 3 będą osoby, przyjmujące skargi na decyzję wojewody mazowieckiego o zamknięciu stadionu.

Autor: Redakcja w : Aktualności3 komentarze
maj
10

1916 Uśmiechów: festyn w Domu nr 9 – zapraszamy :)

W dniu 14 maja o godzinie 12:00 nasze koleżanki i koledzy z domu dziecka nr 9 przy ulicy Korotyńskiego 13 organizują festyn dla wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy. Jedną z atrakcji festynu ma być przygotowana przez dzieci loteria.
Serdecznie zapraszamy.

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
maj
7

Aukcje charytatywne – licytujcie!

Zapraszamy do licytacji kolejnych fantów – środki będą przeznaczone na organizację wyjazdów niepełnosprawnych kibiców Legii w przyszłym sezonie oraz na pomoc legioniście z Sandomierza Mariemu i Tomkowi z sosnowieckiego Zagłębia.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
6

Pikieta pod Legią: 1916 % :)

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa serdecznie dziękują kilkutysięcznej rzeszy kibiców za przybycie na ul. Łazienkowską, by zademonstrować zdecydowany sprzeciw wobec stosowania odpowiedzialności zbiorowej przez administrację rządową.

Autor: Redakcja w : Aktualności20 komentarzy
maj
6

Pikieta, wzory oświadczeń o przystąpieniu do pozwu zbiorowego

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią spotykamy się dzisiaj o 18:30 w Źródle, by przejść pod stadion Legii i zaprotestować przeciwko bezprawnej decyzji wojewody w sprawie jego zamknięcia.

Autor: Redakcja w : Aktualności9 komentarzy
maj
6

53427 zł 97 gr w zbiórce na pomnik Kazimierza Deyny!

W pociągach jadących na finał PP została przeprowadzona koleżeńska zbiórka na pomnik Kazika Deyny, który ma stanąć przy stadionie Legii z inicjatywy jej kibiców.

Autor: Redakcja w : Aktualności12 komentarzy
maj
5

Grupy Kibicowskie: Odpowiedzialności zbiorowej NIE!

W związku ze skandaliczną decyzją organów administracji rządowej, zbieramy się w piątek o 18:30 w Źródle, by przejść w niedalekie miejsce spontanicznego protestu przeciwko zamknięciu stadionu Legii

Autor: Redakcja w : Aktualności38 komentarzy
maj
4

Maciek: „Inny film” – relacja z finału PP

Idąc do kina, teatru (chociaż jak wiadomo w teatrze można stracić wszystkie włosy), zapominamy o szarej rzeczywistości i zatapiamy się w odgrywanej historii. We wtorkowe popołudnie wszyscy kibice Legii poddali się zbiorowej hipnozie

Autor: Redakcja w : Aktualności18 komentarzy
maj
2

Finał PP Legia – Lech: info zbiorcze

Do Bydgoszczy wszyscy udajemy się na biało i nie bierzemy własnych szalików. Dopingujemy Legię Warszawa z całych sił. Grupy kibicowskie tradycyjnie liczą na to, że nikt nie zawiedzie ich zaufania

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW35 komentarzy
maj
1

Bilety na finał PP

W poniedziałek od godziny 15:30  w Źródle będzie można odebrać bilety na mecz Legia – Lech zakupione z puli SKLW. Przypominamy, że w przypadku różnic w numeracji między voucherami (kartkami) i biletami – o miejscu w pociągu decyduje numer z vouchera/kartki.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW10 komentarzy
maj
1

Finał PP – numeracja pociągów

Prezentujemy kolejne informacje. Niżej znajdziecie podział składów pociągów specjalnych z przypisanymi do nich numerami biletów, których posiadacze będą zajmować miejsca w odpowiednio oznakowanych wagonach.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW23 komentarze