lis
6

Spotkanie z Powstańcami w Sportsbarze Ł3

Zgodnie z zapowiedzią, 5 listopada w samo południe kibice Legii spotkali się z Prezesem Związku Powstańców Warszawskich gen. Ściborem Rylskim pseudonim Motyl vice-prezesem Związku Powstańców Warszawskich, panem pułkownikiem Edmundem Baranowskim ps. Jur, żołnierzem Powstania Warszawskiego ze Zgrupowania Radosław.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia0 (komentarze)
kw.
23

Cygan: „Legia na kompanii za komuny”

Wspomnienia Pawełka zrobiły furorę wśród Czytelników Ż.info. Niżej prezentujemy pierwszą część wspomnień Cygana. System się zmienił, więc realia zupełnie inne. Ostatnio nawet został zniesiony pobór do wojska. Pozostała Legia Warszawa. Czytelników wrażliwych na dosadny język autora namawiamy do odpuszczenia sobie tej lektury.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia3 komentarze
kw.
3

Pawełek: „Egzotycznie z MAN.UTD”

Po uwagach Czytelników niecierpliwie oczekujących na kolejne odcinki wspomnień Pawełka z przełomu lat ’80 i ’90, publikujemy dalszy ciąg.  Znajdziecie w nim m.in. kolejne perypetie bohaterów „Koroniarzy w Sto(L)icy”.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia4 komentarze
mar
16

Film „Fanatycy” odcinek 4

Studio BalladaFilm opublikowało czwarty odcinek serialu. Można go obejrzeć pod tym linkiem. Część ta jest ciekawa z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu na postać Wojtka „Legii”, który będąc filarem ruchu kibicowskiego z Łazienkowskiej był postacią anonimową dla wielu kibiców z młodszych pokoleń.Na filmie tym możemy przypomnieć sobie rzecz, w …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Video, Wspomnienia1 (komentarze)
mar
12

Mari: „Moja historia”; SKLW: 1% z PIT dla Mariego

W ciągu ostatniego roku środowisko kibiców Legii przeprowadziło szereg inicjatyw na rzecz pomocy naszemu koledze z Sandomierza. Zachęcamy do przekazania 1% na jego wsparcie przy okazji rozliczania podatku dochodowego.  Niżej możecie zapoznać się z tym, co przeżył.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Różne, Wspomnienia7 komentarzy
lut
23

Pawełek: Koroniarze w Sto(L)icy cz. 4

Niżej czwarta część „Opowieści z dawnych lat”. Przypominamy o dosadnym języku Autora – osobom wrażliwym sugerujemy odpuszczenie tej lektury.
___________________________
Część 4

___________________________
Już mówię… dopadliśmy do naszej Łady. ” Gdzie jedziemy” – pytam…

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia6 komentarzy
lut
6

Pawełek: Koroniarze w Sto(L)icy cz. 3

Niżej trzecia część „Opowieści z dawnych lat”. Przypominamy o dosadnym języku Autora – osobom wrażliwym sugerujemy odpuszczenie tej lektury.
___________________________
Część 3

___________________________
W miarę powiększania się sterty butelek i puszek – Marta tak kombinowała, żeby znaleźć się jak najbliżej Popiela.

Autor: Redakcja w : Wspomnienia5 komentarzy
sty
30

Pawełek: Koroniarze w Sto(L)icy cz. 2

Niżej druga część „Opowieści z dawnych lat”. Przypominamy o dosadnym języku Autora – osobom wrażliwym sugerujemy odpuszczenie tej lektury.
___________________________
Część 2

___________________________
Pomyślałem chwilę – no jak nie jak tak – giwera. Owszem mówię, ale nie na ostre?

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia15 komentarzy
sty
22

Pawełek: Koroniarze w Sto(L)icy

Od redakcji: tym wpisem rozpoczynamy publikację zbiorku „Opowieści z dawnych lat” autorstwa znanego przez co poniektórych Pawełka. Dziejący się na przełomie lat ’80  i ’90 „Koroniarze w Sto(L)icy” podbili kilka większych i mniejszych internetowych for kibicowskich niemal dekadę temu. Wspólnie z Autorem zdecydowaliśmy się te teksty odkurzyć. Zapraszamy – w …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia6 komentarzy
sty
17

Serce fanatyka – Sitek dla Żyleta.info

Przy premierze portalu o nazwie Żyleta.info nie mogło zabraknąć pomysłodawcy i twórcy pierwszej flagi „Żylety” – Jacka Sitka. Niżej kilka słów o genezie powstania flagi oraz realiach kibicowania Legii Warszawa w różnych dekadach.  Zapraszamy do lektury.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Wspomnienia12 komentarzy