lut
5

Demonstracja: Twierdza Europa

6 lutego, o godz. 15.00 na Placu Zamkowym odbędzie się kolejna manifestacja przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców. Grupy Kibicowskie Legii Warszawa apelują do wszystkich fanów stołecznego klubu o przybycie na jutrzejszą demonstrację.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
gru
17

Rozliczenie zbiórki na 1916 Uśmiechów, szaliki dla dzieci z Żyrardowa

Na meczu z Piastem Gliwice prowadzona była zbiórka pieniędzy na akcję 1916 uśmiechów. W sumie wrzuciliście do puszek 9307 zł. Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc dzieciom z warszawskich domów dziecka. Także dzięki Wam kibice przekazali dla młodych kibiców z Żyrardowa 150 szalików

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
gru
15

Podziękowanie Pogoni Lwów po koleżeńskiej zbiórce

Na ręce prezesa lwowskiego klubu trafiły środki zebrane w ramach koleżeńskiej zbiórki przed meczem naszej Legii z Górnikiem Łęczna. Niżej list Marka Horbania.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
sie
3

#UWOLNICMACKA

Informowaliśmy niedawno o akcji podjętej przez naszych kibiców, którzy po raz kolejny postanowili zaprotestować przeciw bezprawnemu i urągającemu wszelkim regułom sprawiedliwości, przetrzymywaniu przez ponad 3 lata w areszcie naszego kolegi – Maćka Dobrowolskiego.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lip
6

Odbiory i ostatni termin zapisów na bilety na Superpuchar

W środę, 08.07., w godzinach 19:00-21:00 w Sportsbarze Ł3, odbędzie się wymiana voucherów na bilety, na piątkowy mecz o Superpuchar Polski w Poznaniu. Do odbioru biletu, niezbędny jest zwrot vouchera, otrzymanego przy piątkowych zapisach. Informujemy, że będzie to jedyny termin odbioru biletów.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lip
2

Sobota 4 lipca, 11:00 – 13:00 Źródełko, OFMC zaprasza

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego OFMC jak co roku przygotowało  zestaw gadżetów, z których dochód tradycyjnie będzie przeznaczony na udział kibiców Legii w uroczystościach związanych z wybuchem, trwaniem i upadkiem Powstania (zakup wieńców i zniczy) oraz pomoc Kombatantom.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
kw.
28

NS: rozliczenie zbiórki na oprawę

16 204,30 zł. to wynik zbiórki na oprawę, przeprowadzonej przed zwycięskim meczem z Zawiszą Bydgoszcz.
Dziękujemy wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie obok naszych puszek!
Szczegółowe rozliczenie zbiórki:
100 zł – 1 (100 zł)
50 zł – 19 (950 zł)

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
maj
4

1916 Uśmiechów: dary od ZK

W ramach akcji 1916 Uśmiechów Zachodnia Koalicja ufundowała szampony dla naszych podopiecznych. Paczki trafiły do zaprzyjaźnionych domów dziecka z zawartością w następujących liczbach

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
kw.
11

NS: Rozliczenie zbiórki na oprawy

Przed meczem z Lechem Poznań, przeprowadziliśmy zbiórkę na trybunie wschodniej, północnej i zachodniej. Jej efekt to blisko 27 tys. zł, a dokładniej 26 988,60 zł, za co bardzo serdecznie wszystkim wrzucającym do puszek dziękujemy!

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lis
25

Rawa Mazowiecka: PamiętaMY

W niedzielę 24 listopada w miejscowości Sadkowice (woj. łódzkie) odbyły się uroczystości związane z 69 rocznicą bitwy w Szwejkach Nowych, w której poległo 22 partyzantów Oddziału Leśnego Armii Krajowej ,,Dzik”.
W uroczystościach wzięło udział kilkunastu kibiców Legii Warszawa z Rawy Mazowieckiej

Autor: Redakcja w : Historia, Różne1 (komentarze)
paź
26

Żoliborscy Fanatycy: PamiętaMY

W dniu 11 października 2013 roku wzięliśmy udział w uroczystości nadania Technikum Elektronicznemu nr 3 imienia Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel”. Uroczystości rozpoczęły się od mszy w Kościele św. Stanisława Kostki na Hozjusza w czasie jej trwania poświęcony został nowy sztandar szkoły.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
wrz
28

NS: rozliczenie zbiórki na oprawę

Przed ostatnim meczem z Górnikiem Zabrze przeprowadzona została zbiórka na oprawy meczowe. Miło nam poinformować, że po raz kolejny okazaliście nam wyrazy wsparcia i mimo jedynie niecałych 18 tysięcy osób zgromadzonych tego dnia na stadionie, zebraliśmy blisko 27 tysięcy złotych! Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku, serdecznie dziękujemy.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
wrz
13

Pismo od Lazio – ważne (zwłaszcza dla emigracji)

Właśnie wpłynęła informacja od Lazio, że kibice chcący zasiąść na sektorze gości muszą się zgłosić do klubu najpóźniej na 24 godziny przed meczem z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport). Jednym słowem, w miarę możliwości załatwiajcie bilety w Warszawie.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
sie
23

1916 Uśmiechów: akcja „Wyprawka Szkolna” trwa!

Już jutro, Źródełko od godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kiboli warszawskiej Legii. Niżej plakat akcji.

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
lip
26

Wyniki zbiórki na 1916 Uśmiechów

W trakcie meczu rewanżowego z walijskim TNS kibice Legii przeprowadzili zbiórkę na akcję „Wyprawka” w ramach projektu 1916 Uśmiechów, będącego pomocą legijnej braci warszawskim domom dziecka. Jeszcze po meczu, puszki do których zbierano pieniądze zostały komisyjnie otwarte i przeliczono ich zawartość.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lip
1

25.06 – rocznica czerwca ’76 w Ursusie

Do redakcji Ż.info dotarła zaległa relacja z uczczenia rocznicy tzw. wydarzeń z czerwca ’76 przez kibiców Legii Warszawa. Zapraszamy do lektury:
Przygotowania do obchodów „Wydarzeń Czerwcowych” rozpoczęliśmy od złożenia wniosku o udział w oficjalnych obchodach organizowanych przez dzielnicę.

Autor: Redakcja w : Foto, Multimedia, Różne2 komentarze
cze
21

SKLW i grupy kibicowskie: zaproszenie na Deyna Cup

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zaprasza na turniej Generali Deyna Cup, który odbędzie się w dniach 6 i 7 lipca, a którego jesteśmy współorganizatorem wraz z Legią i Fundacją im. Kazimierza Deyny. Zorganizowaliśmy z sukcesem „Mecz dla Wojtka”, ale międzynarodowy turniej w takiej obsadzie to wydarzenie bez precedensu.

Autor: Redakcja w : Różne3 komentarze
cze
21

Zbiórka krwi: Mistrzowskie pół litra!

KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa organizuje zbiórkę krwi. Zbiórka odbędzie się w 11 lipca 2013 roku (czwartek) w godzinach 11:00 – 15:00 na stadionie Legii w okolicach wejścia na Żyletę. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
sty
23

Apel o pomoc dla sekcji zapasów Legii Warszawa

Na adres redakcji Ż.info wpłynął mail od członków sekcji zapaśniczej:
Drodzy internauci jesteśmy członkami sekcji zapaśniczej Legii Warszawa, z powodu bezduszności Agencji Mienia Wojskowego, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Obrony zostaliśmy zmuszeni do niekonwencjonalnych działań mających na celu ratowanie naszej sekcji.

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
sty
21

Wyroki nakazowe – sprzeciw

W ostatnim czasie kibice Legii zwracają się do SKLW o pomoc w przypadku orzeczenia tzw. wyroków nakazowych. Niżej publikujemy wzór pisma zawierającego brak zgody uznania takiego wyroku, a także – za broszurą wydaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości – podstawowe informacje na ten temat.

Autor: Redakcja w : Informacje SKLW, Różne2 komentarze
gru
6

Zapraszamy na hokej!

W najbliższy weekend (sobota godzina 15:30, niedziela 13:30) hokejowa Legia na Torwarze II rozegra ostatnie w tym roku mecze – z SMS-em Sosnowiec. Grupy kibicowskie gorąco zachęcają do jak nalepszego wsparcia naszych zawodników. Będzie prowadzony normalny doping. Podobnie, jak na koszu – pokażemy, że Żyleta to nie tylko konkretna trybuna …

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
paź
8

SKLW, grupy kibicowskie, FC: Dziękujemy!

Bracia!
Właśnie tak – bracia, bo w piątkowy wieczór udowodniliśmy naszym wrogom i oponentom oraz sobie, ze jesteśmy nadal jedną, legijną rodziną. I to mimo wielu komentarzy, podających w wątpliwość czy Żyleta jest tą samą, słynną Żyletą, która przez lata obrosła legendą na kibicowskiej scenie.

Autor: Redakcja w : Różne24 komentarze
wrz
26

SKLW i UZL zapraszają

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupa Ultras UZaLeżnieni, mają zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców klubu sportowego Legia Warszawa, na spotkanie inauguracyjne naszych koszykarzy.
Już 6 października w hali przy ulicy Obrońców Tobruku 40 o godzinie 18.Rywalem naszych graczy będzie zespół Pułaski Warka.

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
wrz
26

Zmarł Przyjaciel, kibic Legii

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 września br. odszedł od nas na zawsze nasz przyjaciel SYLWEK ZIMECKI, kibic Legii z olbrzymim bagażem wyjazdów i doświadczeń na trudnej i niekiedy ciężkiej drodze życia każdego z nas.
Odszedł nagle i o wiele za wcześnie pozostawiając pogrążonych w rozpaczy

Autor: Redakcja w : Różne1 (komentarze)
wrz
23

Komunikat Nieznanych Sprawców

Grupa Nieznani Sprawcy ma zaszczyt podziękować całej kibolskiej braci za: wkład w stworzenie na meczu pseudoderbowym wspaniałej atmosfery, pomoc ultrasom i obronę Żylety.
Niestety zarząd klubu swoimi konfidenckimi zapędami idąc ręka w rękę z kibicującym polonii Warszawa wojewodą od dłuższego czasu prowokował zajścia do jakich doszło w piątek.

Autor: Redakcja w : Różne3 komentarze
sie
10

Info przed meczem o Superpuchar Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Grupy Kibicowskie informują, że na meczu o Superpuchar nie zostaną wywieszone flagi i nie będzie prowadzony doping.

Autor: Redakcja w : Różne20 komentarzy
lip
26

Sobota, Źródło, 11:00-15:00 ostatni kiermasz przed rocznicą PW

Jak co roku, kibice Legii Warszawa licznie wezmą udział w obchodach związanych w rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Z każdym rokiem wybór formy uczestnictwa w uroczystościach oraz liczba inicjatyw oddolnych-dzielnicowych, zwiększają się w postępie geometrycznym. W najbliższą sobotę w Źródle, w godzinach 11:00-15:00 zostanie przeprowadzona coroczna dystrybucja tradycyjnych zniczy w kształcie …

Autor: Redakcja w : Różne7 komentarzy
lip
26

Przed rundą jesienną – o flagach i innych zasadach na Żylecie

Dzisiaj drużyna Legii Warszawa wraca na boisko przy Łazienkowskiej, a niedługo zacznie się liga. Niżej znajdziecie informację osób odpowiedzialnych za oflagowanie naszego stadionu oraz przypomnienie zasad ustalonych przez legijne grupy kibicowskie, które przed kolejną rundą rozgrywek zapraszają wszystkich kibiców do zapoznania się z nieformalnym regulaminem Żylety.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lip
4

TUR Ochota mistrzem w Lidze Fanów

W minioną sobotę po godzinie 16:00 w restauracji ConfashionSport Bar przy ul. Moliera 6 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2011/12 w Lidze Fanów. Na uroczystą imprezę zjawiło się około 150 osób. Każdy z zespołów otrzymał tradycyjne upominki w postaci pamiątkowych szalików, zaś najlepsi mogli liczyć na medale, puchary oraz nagrody …

Autor: Redakcja w : Aktualności, Różne0 (komentarze)
kw.
12

Retoryka a praktyka, cz. 1 „Paragraf 22”

W ostatnich dniach komunikaty o sytuacji na linii kibice – KP wydały obie strony. Osoby niezorientowane mają przed sobą słowo przeciwko słowu. Redakcja Ż.info postanowiła więc ilustrować prawdziwe realia kreowane przez szefa ds. bezpieczeństwa oraz zarząd konkretnymi przykładami.

Autor: Redakcja w : Różne24 komentarze
kw.
11

Przed meczem z Arką – aby Legia była bezbłędna

Przed dzisiejszym meczem kolportowane będą ulotki z pełną informacją Grup Kibicowskich na temat relacji przedstawicieli środowiska kibiców Legii Warszawa z władzami KP ze szczególnym uwzględnieniem roli dyrektora ds. bezpieczeństwa Bogusława Błędowskiego.

Autor: Redakcja w : Różne4 komentarze
kw.
9

Skrót video z wydarzeń przed meczem z Ruchem oraz dopingu Legii

Niżej możecie obejrzeć filmik zmontowany przez serwis www.jp85.pl . Tradycyjnie można znaleźć tam galerię z meczu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem ilustrującym ostatni komunikat Grup Kibicowskich Legii Warszawa.

Autor: Redakcja w : Różne4 komentarze
lut
24

Wypadek autokaru w Lizbonie – opcja: odszkodowania

Wszystkie osoby poszkodowane, jadące autokarem, w którym doszło do wypadku drogowego proszone są o kontakt. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pomoże w uzyskaniu należnego odszkodowania, dla każdego uczestnika zdarzenia, który przedstawi dokumentację medyczną po wypadku.

Autor: Redakcja w : Różne2 komentarze
sty
11

Wyjazd do Lizbony – oferta kredytowa

Niżej prezentujemy informacje dotyczące kredytowej oferty Getin Banku na wyjazd na mecz ze Sportingiem. Przedstawiciele banku będą obecni na zapisach na czarter.
Kredyt na 1000zł
Z ubezpieczeniem
12m-cy 102,08zł , 24m-ce 55,18zł
Bez ubezpieczenia
12m-cy 87,87zł , 24m-ce 47,49zł
Kredyt na 1200zł

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lis
25

Samolot do Tel Awiwu

SKLW organizuje czarter na mecz z Hapoelem. Wylot przed godziną 24:00 w środę 14.12., lądowanie nad ranem, powrót od razu po meczu. Jeśli będą chętni, zostanie podjęta próba organizacji wycieczki do Jerozolimy. Cena ok 1400zł za sam przelot. Zapisy w najbliższy poniedziałek w Sportbarze Ł3 w godzinach 17:00 – 20:00.

Autor: Redakcja w : Różne7 komentarzy
lis
10

1916 Uśmiechów: pierwsza zbiórka sprzętu dla Domów Dziecka

Przypominamy o pierwszej zbiórce, w ramach naszej listopadowej akcji. W sobotę, 12 listopada w godzinach 12-16 w Źródełku będzie zbierany sportowy sprzęt dla dzieci z Domów Dziecka objętych opieką przez SKLW w ramach akcji „1916 Uśmiechów”.

Autor: Redakcja w : Różne2 komentarze
paź
27

Snopek: Historia ruchu kibicowskiego Legii część ósma, czyli „CWKS” (1950-1956)

Witam po bardzo długiej przerwie. Tak jak pisałem w zajawce do peerelowskiej części mojego cyklu, różne zawirowania związane z Legią, które wystąpiły w wymienionym w tytule okresie, wymagają pewnego przybliżenia. Jeżeli ktoś czytał moje wcześniejsze teksty, od razu może przejść do części kibicowskiej, gdyż o piłkarzach nie napiszę niczego nowego. 

Autor: Redakcja w : Historia, Różne3 komentarze
paź
12

Zapisy na Ruch

Jutro (czwartek 13.10) otwarte zapisy na mecz Ruch Chorzów – Legia Warszawa, 19:00-21:00 w Sportsbarze Ł3, cena 45 zł.  (bilet + specjal z Sosnowca).  Zapraszamy.

Autor: Redakcja w : Różne4 komentarze
wrz
20

Obramowanie trybun – błyskawiczny konkurs SKLW

W związku z planowaną zmianą kolorystyki obramowania górnych trybun stadionu Legii, SKLW zaprasza kibiców do konkursu na wybór spośród zaprezentowanych Stowarzyszeniu propozycji. Maile o treści „herb” lub „barwy” prosimy nadsyłać na adres sklw.stadion@gmail.com . Konkurs zamykamy jutro (środa 21.09.) o godzinie 19:00. Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek.

Autor: Redakcja w : Informacje SKLW, Różne8 komentarzy
maj
25

Polska kibolska w ?Nowym Państwie?

Od czwartku 26 maja w sprzedaży numer miesięcznika ?Nowe Państwo? poświęcony kibicom i napisany przez samych kibiców, zarówno aktywnych, jak i ?pikników?. Zbiór publicystyki kibolskiej, jakiego jeszcze w polskiej prasie nie było.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Różne15 komentarzy
 Page 1 of 2  1  2 »